X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » RIVNE EURO RUN 2016

RIVNE EURO RUN 2016

Детальна інформація про захід

Перший пробіг у Рівному нового формату. Присвячений Дню Європи. Траса бігу – це коло, протяжністю 1,05 км, яке пролягає парком поблизу Лебединого озера у центрі Рівного.
Організатор:ГО «Рівненський клуб бігу» (Rivne Running Club)
Сайт:http://sportevent.com.ua/events/rivne-run2016/
реєстрація:закінчено
Дата старту:21 травень 2016
Час старту:10:00
Місто:Рівне
Де:Парк молоді (Майдан Короленка)
Спортивні змагання:
Дисципліни :4,2 км
8,4 км

Міський масовий легкоатлетичний пробіг RIVNE EURO RUN 2016 проводиться з метою:

- популяризації бігу як найдешевшого та наймасовішого виду спорту;

- залучення мешканців та гостей міста до занять спортом;

- пропаганди здорового способу життя;

- відзначення на належному рівні Дня Європи.

Захід проводиться 21 травня 2016 року з 8.00 до 13.00 на території ТЦ «Злата Плаза» та у Парку молоді (парк навколо Лебединого озера) м.Рівне.

Карта пробега

Учасниками забігів на 4,2 км та 8,4 км можуть бути рівняни та гості міста без обмежень, але у кількості не більше 150 осіб на дві дистанції загалом. Кожен учасник забігу на 4,2  км або 8,4  км має сплатити реєстраційний внесок у розмірі 30 грн (до 23:59, 19.05.2016) або 50 грн у переддень або день старту (з 08:00 до 09:00), за наявності вільних місць. Реєстрація учасників відбувається через електронну систему http://sportevent.com.ua/.

Програма:

9.00 – 13.00 – робота роздягалень ТЦ «Злата Плаза»

8.00 - 9.30 - реєстрація учасників

9.40 – масова розминка учасників основного забігу

10.00 – загальний старт забігів на 4,2 км та 8,4 км

11.30 – школярські старти (200-800м)

12.30 – урочисте нагородження переможців, наймолодших та найстарших учасників основних забігів, нагородження переможців та призерів школярських стартів.

Нагородження:

Дистанція 4,2 км - 1-3 місця у чоловіків та жінок (кубки, дипломи, речові подарунки від спонсорів). Окремо нагороджується наймолодший та найстарший фінішер на дистанції.

Дистанція 8,4 км - 1-3 місця у чоловіків та жінок (кубки, дипломи, речові подарунки від спонсорів). Окремо нагороджується наймолодший та найстарший фінішер на дистанції.

Контакти організаторів

+38 (097) 777-51-90 Сергій Ющишин

[email protected]

[email protected]

Результати

Переглянути таблицю 4,2 км
Результати
МісцеІм'яНомер1,05 км2,1 км3,150 км4,2 кмТемпГруппаМісце у групі
1Чeлик Павло2000:03:2000:06:5100:10:3100:14:003:20Чол1
2Шелест Леонід500:03:1600:06:4400:10:2700:14:083:21Чол2
3Ханас Володимир3500:03:1300:06:4500:10:3600:14:153:23Чол3
4Колосов Володимир1200:03:3200:07:1800:11:1500:15:053:35Чол4
5Карпюк Олег6300:03:3700:07:3200:11:3100:15:423:44Чол5
6Яків Супрун5800:03:5000:08:0300:12:3800:16:433:58Чол6
7Сергій Петрушко5700:03:4700:08:0300:12:3500:17:054:04Чол7
8Юрій Кондратик5600:04:0200:08:3400:13:1100:17:314:10Чол8
9Креховецький Андрій200:04:0300:08:2500:13:0700:17:364:11Чол9
10Тарас Земляк47--00:08:5600:13:2400:17:404:12Чол10
11Іван Красько6800:04:2300:08:4700:13:2100:17:464:13Чол11
12Володимир Молчанов6900:04:2800:08:5400:13:2700:17:494:14Чол12
13Шевчук Микола36--00:08:4500:13:4400:18:294:24Чол13
14Лисюк Ірина1500:04:3000:09:0900:13:5300:18:324:24Жін1
15Будкин Валентин600:04:3000:08:5900:13:4600:18:404:26Чол14
16Ющишин Сергій6200:04:2500:08:5700:13:3200:18:474:28Чол15
17Себестьянович Олександр2300:04:3900:09:2900:14:3500:18:484:28Чол16
18Андрій Гурський4400:05:0800:09:4300:14:3300:19:044:32Чол17
19Олег Ткачук5500:04:2500:09:0600:14:1000:19:174:35Чол18
20Ворожко Макс2200:04:3100:09:2400:14:3400:19:474:42Чол19
21Павло Філик5900:04:2800:09:2500:14:3800:19:504:43Чол20
22Михайло Антонюк3900:05:3400:10:5500:15:4800:19:544:44Чол21
23Тарас Дорощук4300:05:3400:10:5500:15:5100:20:054:46Чол22
24Сергій Місяць4200:05:1100:10:4700:15:5300:20:274:52Чол23
25Вадим Оксенюк4100:05:3800:10:5600:15:5900:20:314:53Чол24
26Козира Віталій2400:04:5500:10:0300:15:2500:20:364:54Чол25
27Василь Климюк5400:04:4600:09:5800:15:2000:20:444:56Чол26
28Галина Лукасевич6700:04:4100:09:5900:15:3600:20:594:59Жін2
29Максим Якимов4000:04:4900:09:3600:14:5200:20:594:59Чол27
30Васькіна Юлія100:04:49--00:15:5300:21:085:01Жін3
31Шарманський Юрій3000:05:2300:10:4400:15:5500:21:105:02Чол28
32Харват Олександр1000:04:5300:10:2400:16:0100:21:275:06Чол29
33Хлиновська Олена1100:04:5200:10:1100:15:5700:21:285:06Жін4
34Ivanova Oksana6400:04:4700:10:1400:15:5800:21:345:08Жін5
35Кутира Володимир900:05:0400:10:2900:16:0700:21:345:08Чол30
36Лещук Мария6600:05:0600:10:3200:16:0500:21:375:08Жін6
37Конюкевич Анатолій6500:05:1900:10:4000:16:0800:21:375:08Чол31
38Овсійчук Ігор2900:04:4900:10:1900:16:0400:22:195:18Чол32
39Шемосюк Карина1800:05:4000:11:1400:16:4700:22:295:21Жін7
40Жарський Андрій3100:04:4400:10:2900:16:4300:22:425:24Чол33
41Андрій Дмитрук4800:04:47--00:16:3600:23:135:31Чол34
42Ангеліна Лапчук4500:05:4000:11:0900:16:5800:23:225:33Жін8
43Омельчук Ірина27--00:11:2200:17:4100:23:375:37Жін9
44Гляйх Ігор800:05:0500:10:51--00:23:395:37Чол35
45Назарчук Марина700:05:0500:10:51--00:23:395:37Жін10
46Пастернак Тарас3200:05:3900:11:3300:17:4500:23:505:40Чол36
47Савчук Ганна28----00:17:5200:24:555:55Жін11
48Кожемякина Вероника3800:05:5000:12:1600:18:5900:25:426:07Жін12
49Дятлик Ольга1600:05:3300:12:0600:18:5700:25:536:09Жін13
50Погореляк Ольга-Юліта6100:05:3800:11:3900:18:3400:26:066:12Жін14
51Погореляк Орест6000:05:3600:11:3800:18:3700:26:086:13Чол37
52Подлевська Оксана1300:05:5400:12:2800:19:4400:27:006:25Жін15
53Андрієнко Олена2500:06:0400:12:3000:19:4400:27:006:25Жін16
54Марія Боженко4600:05:3700:12:4300:20:4000:27:166:29Жін17
55Сиродчук Єлизавета3700:06:2600:13:2800:20:3700:27:286:32Жін18
56Себестьянович Маша1900:06:2900:13:5300:20:5500:27:586:39Жін19
57Щербяк Юлія3300:06:4900:14:2900:22:2700:30:187:12Жін20
58Подліняєва Наталія400:08:1400:16:3700:24:4400:32:507:49Жін21
dnsЩирук Олександр3----------Чолdns
dnsРибак Олена14----------Жінdns
dnsПанічевний Валентин 17----------Чолdns
dnsВороніна Катерина21----------Жінdns
dnsЗима Олександр26----------Чолdns
dnsКовтунець Роман34----------Чолdns
dnsСаша Пастух49----------Чолdns
dnsВіталій Ткачук50----------Чолdns
dnsСергій Бохер51----------Чолdns
dnsМаксим Шимко52----------Чолdns
dnsАндрій Герус53----------Чолdns
Переглянути таблицю 8,4 км
Результати
МісцеІм'яНомер1,05 км2,1 км3,15 км4,2 км5,25 км6,3 км7,35 км8,4 кмТемпГруппаМісце у групі
1Гусев Дмитрий10000:03:3100:07:0900:10:4400:14:2100:17:5900:21:3900:25:1800:28:493:25Чол1
2Sprinter Тьома12000:03:3500:07:2000:11:1400:15:0900:18:5700:22:5600:26:4700:30:373:38Чол2
3Мороз Денис11400:03:4100:07:3500:11:3500:15:4400:19:5000:23:5200:27:4600:31:333:45Чол3
4Климчик Петр12200:03:3800:07:3300:11:24--00:19:2800:23:3600:27:4200:31:453:46Чол4
5Михайло Романчук 11200:03:3600:07:3300:11:3100:15:3000:19:3600:23:4300:27:5200:31:573:48Чол5
6Золін Віталій10900:03:5700:07:5300:11:5200:15:4800:19:5200:23:5800:28:0800:32:003:48Чол6
7Гонтар Олександр11000:03:4300:07:3900:11:5500:16:2000:20:4600:25:1400:29:3400:33:484:01Чол7
8Щасливюк Сергій11800:04:2000:08:2600:12:4000:17:0600:21:3300:26:2800:30:4500:34:404:07Чол8
9Комков Александр11600:04:1000:08:2600:12:5000:17:1700:21:4400:26:1100:30:3900:35:084:10Чол9
10Гамлюк Сергій10300:04:0700:08:1200:12:2800:16:5100:21:1500:25:4800:30:3500:35:084:10Чол10
11Валентина Молчанець13400:04:0800:08:2300:12:4700:17:1900:21:5100:26:3000:31:1900:36:004:17Жін1
12Koniukevich Oleksandr10100:04:2200:08:4300:13:1200:17:4400:22:2000:27:0400:31:3800:36:104:18Чол11
13Бортник Олександр12100:03:5100:08:1500:12:3700:17:1800:21:5700:26:4300:31:2900:36:184:19Чол12
14Світлана Іверук13000:04:2400:08:5600:13:3100:18:0700:22:4100:27:2000:31:5900:36:204:19Жін1
15Кудрик Олександр12600:04:1000:08:4800:13:3300:18:2400:23:2600:28:3400:33:4000:38:324:35Чол13
16Шостак Сергій12900:04:3100:09:2500:14:3600:19:3700:24:5400:29:5200:34:4300:38:364:35Чол14
17Роїк Володимир10200:04:0600:08:2700:13:1800:18:1700:23:3400:28:4700:34:0300:38:544:37Чол15
18Клекотка Юрій11500:04:2500:09:0100:13:5300:18:5300:24:0300:29:09--00:39:084:39Чол16
19Берташ Сергій12300:04:3000:09:2100:14:1700:19:2200:24:3800:30:06--00:40:264:48Чол17
20Музичук Петро10500:04:2900:09:2300:14:2400:19:3000:24:4200:30:01--00:40:444:50Чол18
21Korzhevska Olena11300:04:4400:09:5400:15:1600:20:3700:26:0000:31:19--00:41:184:55Жін2
22Лісовий Володимир13100:05:0400:10:0200:15:3000:21:0300:26:5700:32:5600:38:5900:44:445:19Чол19
23Бояківський Любомир12800:05:1800:10:5000:16:4400:22:3800:28:4100:34:2600:39:4300:44:485:20Чол20
24Лисий Віктор13200:04:2600:09:1700:14:5400:20:5300:27:2100:33:0600:39:1300:45:125:22Чол21
25Надія Берлінець13300:05:0700:10:4700:16:4100:22:3500:28:38--00:40:2000:46:075:29Жін2
26Шевчук Валентин12400:05:5000:11:5600:18:1900:24:4000:30:23--00:42:1200:47:375:40Чол22
27Мельник Марина10400:05:0200:10:5400:17:1100:23:4700:30:36--00:42:3200:48:065:43Жін3
28Галка Тетяна12500:05:5300:11:5900:18:2200:24:4400:30:5700:36:5800:43:0400:48:415:47Жін4
29Зубкевич Артем11900:05:0900:10:4300:16:2400:22:3800:28:5600:42:0400:48:2700:54:256:28Чол23
dnsГусак Валерий106------------------Чолdns
dnsГончарук Ірина107------------------Жінdns
dnsNovykov Sergii108------------------Чолdns
dnsМиськевич Сергій111------------------Чолdns
dnsВєтров Дмитро117------------------Чолdns
dnsMolchanets Valentyna 127------------------Жінdns