X

Кабінет учасника

Реклама

Головна »  Про нас

Про нас

 • «Ukraine Sport Events» дозволяє зекономити час при реєстрації на будь-які види спортивних заходів. Ми пропонуємо: поділ на групи, в тому числі й на вікові; генерацію ваучера учасника на отримання стартового номера та багато іншого.

  Учасники «Ukraine Sport Events» мають змогу реєструватися в режимі online як через Приват24, так і за допомогою платіжних карт VISA/MasterCard.

  Окрім миттєвого формування фінішних протоколів, система «Ukraine Sport Events» забезпечує вільний доступ до результатів змагань в онлайн-режимі, що дозволяє завантажити електронний диплом фінішера з особистим результатом по завершенні змагань.

  Результати змагань учасники автоматично отримують SMS-повідомленням або листом на електронну пошту.

  «Ukraine Sport Events» здатні виготовити персоналізовані стартові номери будь-якого формату згідно ваших уподобань.

  Команда наших спеціалістів завжди готова запропонувати вам інформаційну підтримку та консультацію за всіма технічними питаннями, що виникають під час проведення заходів.

  З «Ukraine Sport Events» ви зможете постійно залишатися на зв’язку з учасниками заходів для інформування про важливі зміни у організації заходу.

  Спільно з організацією спортивних заходів «Ukraine Sport Events» ви отримаєте велику кількість позитивних відгуків та задоволених учасників змагань.