X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » Суми Нова Пошта Напівмарафон 2016

Суми Нова Пошта Напівмарафон 2016

Детальна інформація про захід

28 серпня 2016 року в мальовничому місті Суми вперше буде проведено масштабний біговий захід «Суми Нова Пошта напівмарафон».
Організатор:"Нова Пошта" Напівмарафон
Сайт:http://newrun.com.ua/
реєстрація:закінчено
Дата старту:28 серпень 2016
Час старту:09:00
Місто:Суми
Де:
Спортивні змагання:
Дисципліни :Полумарафон (21,0975 км)
10 км
Кольоровий забіг 3 км
Эстафета (3 х 5 км + 6,1 км)
Детский забег 1 км (до 14 лет)
Детский забег 300 м (до 10 лет)

Біжимо разом!

28 серпня 2016 року в мальовничому місті Суми вперше буде проведено масштабний біговий захід «Суми Нова Пошта напівмарафон».

- Остання неділя літа – це вдалий момент для того, щоб перейти від літнього відпочинку до якісно нової фізичної та ділової активності. Відвідати захід варто, адже:

- До наших стартів приєднаються визначні спортсмени-легкоатлети міста. Адже Суми – це спортивне місто. У ньому активно займаються біговими дисциплінами.   

- У місті зберуться учасники з усієї України та з-за її меж. «Суми Нова Пошта напівмарафон» підтримується Федерацією легкої атлетики України.

- Взяти участь у забігу зможуть усі охочі. Для дорослих передбачені дистанції на 3 км, 10 км та 21,0975 км. Для дітей – на 300 м та 1 км.

- Траса напівмарафону буде пролягати через визначні пам'ятки Сум. Глядачі матимуть можливість долучитися до історії міста: оглянути та відвідати їх після забігів.

- Кожен учасник зможе взяти участь в уже традиційній «Галушка паті». Ми хочемо, щоб на нашому заході Ви відчули яскравий колорит української кухні. До того ж, усі досвідчені бігуни знають, наскільки важливими є вуглеводи для спортсменів.

- Усі учасники забезпечуються стандартними наборами учасника. До нього входять:

  •         запрошення на «Галушка паті»;
  •         фірмова футболка;
  •         медаль;
  •         рюкзак;
  •         номера;
  •         чіп;
  •         обслуговування на трасі;
  •         подарунки від спонсорів.

- Ми наповнюємо свято бігу яскравими емоціями та духом нового життя. Відчути це Ви можете разом з нами та іншими учасниками нашого заходу в Сумах 28 серпня.

Контакти організаторів

067-223-86-17

Strelnykov.i@novaposhta.ua

Результати

Переглянути таблицю Полумарафон (21,0975 км)
Результати
МісцеІм'яНомер7 км18 км21.0975 кмТемпГруппаМісце у групі
1Грицак Юрий705600:22:1100:34:4401:06:383:09М 16-391
2Марчук Сергій104300:22:1000:34:4401:08:533:15М 16-392
3Пожевилов Дмитрий701200:23:3401:00:5801:09:233:17М 16-393
4Ivakh Vitalii102900:24:1501:01:1301:09:433:18М 16-394
5Ольга Скрипак108500:25:4701:05:2701:14:193:31Ж 16-391
6Меденцев Олексій102400:25:4401:05:2701:14:253:31М 16-395
7Ярцев Тимофій702900:25:4701:05:2901:14:573:33М 16-396
8ЧЕПЕРИС ОЛЕКСАНДР700700:25:5101:06:2801:15:103:33М 16-397
9Светличный Сергей103900:27:0601:06:3201:15:263:34М 16-398
10Ломакин Александр1010----01:17:033:39М 16-399
11Фёдорова Елена105300:27:2401:08:5801:18:163:42Ж 16-392
12Ожійов Костянтин101700:27:0801:09:4301:19:363:46М 16-3910
13Тарабан Сергій103400:27:3601:09:4901:19:373:46М 16-3911
14Мыкытюк Антон704500:27:0801:09:4501:19:383:46М 16-3912
15Шелест Алексей104100:28:3001:10:5701:20:103:47М 40-491
16Kovalsky Sergey700400:27:3401:11:0301:20:513:49М 16-3913
17Сизон Михайло102500:26:1501:10:5601:21:093:50М 40-492
18Меренков Виталий106500:26:4801:12:0601:21:593:53М 16-3914
19Кварта Дмитро103600:29:1101:12:5701:22:093:53М 16-3915
20Диденко Игорь705300:30:3801:13:5201:23:133:56М 16-3916
21Беловол Татьяна104200:28:4401:13:0101:23:393:57Ж 40-491
22Дарсания Бачуки107400:27:4001:13:2401:24:334:00М 16-3917
23ЧЕПЕРИС СЕРГІЙ700600:27:3501:13:5001:24:414:00М 16-3918
24Билим Вова703400:29:0901:10:4901:25:094:02М 16-3919
25Шелест Людмила104000:29:1601:15:1001:25:474:03Ж 40-492
26Трикоз Олександр705100:29:0901:16:1801:25:484:04М 16-3920
27Никулин Александр701600:29:2801:15:1201:25:524:04М 50-591
28Дащенко Николай 702100:30:1501:15:5301:25:544:04М 60+1
29Донченко Оля701300:30:3901:16:1101:26:034:04Ж 16-393
30Остроушко Денис104900:30:2801:16:1901:26:044:04М 16-3921
31Дашко Дмитрий705400:29:0001:15:4001:26:404:06М 16-3922
32Ковязин Олег105400:30:2701:16:2001:27:054:07М 16-3923
33Житник Вадим103200:27:2701:15:4101:29:474:15М 16-3924
34Кербут Дмитрий701800:30:2601:18:5201:29:554:15М 16-3925
35Авраменко Александр701000:32:5001:18:3701:30:274:17М 60+2
36Андрей Ющенко107100:29:3501:19:3801:30:434:17М 16-3926
37Григорий Юхимец701700:30:3201:19:4701:30:504:18М 40-493
38Сень Леонід703600:29:2501:19:4801:31:314:20М 16-3927
39Ярмак Андрій105600:32:3301:21:1701:31:424:20М 40-494
40Семененко Владислав704400:30:2801:20:5201:32:234:22М 16-3928
41Бойко Ирина 107000:32:3801:21:3701:32:334:23Ж 16-394
42Панченко Сергій701500:33:5301:22:2601:33:094:24М 50-592
43Ясько Олександр703500:30:2601:21:0401:33:204:25М 16-3929
44Оленева Ленина702400:31:3401:22:1501:34:494:29Ж 50-591
45Щербаков Дмитрий100100:31:2001:23:3201:35:114:30М 16-3930
46Brahin Artem703000:31:5801:22:0101:35:344:31М 16-3931
47Степаненко Василь102000:30:5501:23:1501:35:454:32М 40-495
48Карпенко Ігор102300:36:2001:25:3901:36:244:34М 50-593
49Обідіентов Олександр101600:32:0901:25:1701:37:274:37М 16-3932
50Чорнобай Анатолій101200:32:2901:25:3601:38:094:39М 16-3933
51Баженов Николай701100:34:5101:27:0401:38:344:40М 16-3934
52Воронин Гена108100:34:3101:27:4101:39:164:42М 16-3935
53Брага Владимир100700:32:5601:27:2301:39:214:42М 16-3936
54Дзюба Анатолій101900:32:0401:26:1601:39:414:43М 50-594
55Матяш Александр702000:34:4201:27:5501:40:054:44М 16-3937
56Степанчук Виталий702200:32:4801:27:3501:40:314:45М 16-3938
57Кузьменко Андрій100600:34:0501:28:0701:40:314:45М 16-3939
58Гетьман Матвій704700:30:2801:27:2901:40:414:46М 16-3940
59Олександр Поставний107200:35:5701:29:3101:41:254:48М 16-3941
60Федорова Екатерина704100:34:2401:29:1901:41:494:49Ж 16-395
61Евтушенко Карина1075----01:41:494:49Ж 16-396
62Kutsenko Yurii704800:34:4301:30:0201:42:034:50М 40-496
63Лысенко Борис103300:33:1101:29:0101:42:164:50М 16-3942
64Гутенко Виталий 103500:35:4001:29:2301:42:474:52М 16-3943
65Касьян Ігор1058----01:42:594:52М 40-497
66Нелін Ігор705200:34:2601:30:4601:43:264:54М 16-3944
67Чешко Анатолий101100:34:0101:30:4301:44:234:56М 16-3945
68Korolyk Yaroslav702300:33:0001:30:3001:44:244:56М 16-3946
69Струкачев Антон101400:34:5101:27:5501:44:354:57М 16-3947
70Ігор Чернявський703900:33:5801:31:1001:45:114:59М 40-498
71Тетяна Приходченко108400:33:1201:31:4301:45:325:00Ж 16-397
72Гора Анатолий700200:36:0101:33:1601:46:395:03М 60+3
73Шибка Виталий106000:30:4601:31:4201:46:455:03М 16-3948
74Духота Олександр703300:38:5201:34:5101:47:125:04М 16-3949
75Левченко Денис106600:34:4301:33:3901:48:265:08М 16-3950
76Удовенко  Александр 104400:37:5001:35:1501:48:425:09М 50-595
77Сырых Дмитрий 702800:36:0801:35:4701:49:325:11М 16-3951
78Сергей Шеховцов704600:38:5601:36:5801:49:465:12М 16-3952
79Поздєєв Роман102700:37:3601:36:3601:50:075:13М 16-3953
80Сисоєв Олексій105700:37:1201:36:1801:50:325:14М 40-499
81Тебякина Вера700900:36:4701:37:1901:50:425:14Ж 16-398
82Дрига Максим100200:37:4801:36:2701:51:175:16М 16-3954
83Гончаренко Ігор102100:38:1101:37:5101:51:415:17М 40-4910
84Черняков Іван7005--01:36:0301:51:535:18М 16-3955
85Дубок Татьяна705000:37:2901:38:2101:52:175:19Ж 16-399
86Кочубей Александр100800:40:0901:40:3901:53:425:23М 16-3956
87Кукса Олександр101500:40:1701:40:3601:54:065:24М 50-596
88Волошин Олег700300:40:2701:40:4801:54:115:24М 16-3957
89Hlukhova Svitlana701900:36:2901:39:2701:54:165:24Ж 16-3910
90Солодовник Иван105500:40:2101:40:3901:54:195:25М 50-597
91Рочев Євгеній702700:36:2101:39:5101:55:345:28М 16-3958
92Салтыш Александра100300:38:5901:41:2901:55:475:29Ж 16-3911
93Novytskyi Oleksandr103100:33:1901:39:2301:55:525:29М 16-3959
94Родин Илья100400:39:07--01:55:565:29М 16-3960
95Лычковаха Иван103800:36:2701:40:4301:56:345:31М 16-3961
96Трощенко Олег106800:38:1201:41:0701:56:485:32М 16-3962
97Дидур Анатолий700800:40:1801:42:4301:58:055:35М 16-3963
98Белов Сергей106900:34:1401:40:4601:58:325:37М 16-3964
99Мінаєв Борис102200:36:2001:42:5601:59:245:39М 40-4911
100Висіканцев Олександр107300:36:2301:42:5801:59:255:39М 40-4912
101Дмитрий Иванов703100:40:2101:43:5701:59:385:40М 16-3965
102Микитенко Юрій702500:43:2101:46:1602:00:255:42М 16-3966
103Kharchenko Pavlo105900:39:3101:45:4702:01:075:44М 16-3967
104Лисенко Сергій700100:38:4301:47:0102:01:405:46М 16-3968
105Педосенко Алексей100500:41:0301:46:3702:02:155:47М 16-3969
106Гаращенко Сергей105100:40:2301:48:2002:03:355:51М 16-3970
107Андрейченко Алина106200:39:4001:47:5802:04:035:52Ж 16-3912
108Сердюк Виталий704200:40:5201:48:5302:05:015:55М 60+4
109Врадий Анна705700:43:2901:53:2502:10:266:10Ж 16-3913
110Давлетшин Марат106400:40:0301:55:3102:12:056:15М 50-598
111Василенко Олександр701400:38:54--02:12:086:15М 16-3971
112Мироненко Юлія104500:40:5501:55:4802:12:346:17Ж 16-3914
113Ворона Марина104700:45:5001:56:3202:14:296:22Ж 16-3915
114Калюжный Роман703700:46:3901:59:1102:17:106:30М 16-3972
115Калюжная Ирина703800:46:3801:59:1002:17:106:30Ж 16-3916
116Кербут Сергей103700:48:25--02:17:206:30М 16-3973
117Рочева Олена702600:48:09--02:17:286:30Ж 16-3917
118Гальченко Вячеслав106300:41:5002:01:1402:19:066:35М 40-4913
dnfКузьмічов Олександр105000:26:52------М 16-39dnf
dnfВіктор Сигуля108800:32:05------М 16-39dnf
dnsГрудина Николай1009--------М 16-39dns
dnsВасильєв Сергій1013--------М 16-39dns
dnsКорніенко Богдан1018--------М 16-39dns
dnsГодун Евгений1026--------М 16-39dns
dnsГоловченко Татьяна1028--------Ж 16-39dns
dnsФедоренко Валерий1030--------М 16-39dns
dnsПанченко Костянтин1046--------М 16-39dns
dnsЗаставенко Олексій1048--------М 16-39dns
dnsМельников Руслан1052--------М 40-49dns
dnsСемененко Владислав1061--------М 16-39dns
dnsМеденцев Олексій7032--------М 16-39dns
dnsМатюх Дмитрий7040--------М 16-39dns
dnsВиталий Шибка7043--------М 16-39dns
dnsЛобанов Николай7049--------М 16-39dns
dnsНечай Павло7055--------М 16-39dns
Переглянути таблицю 10 км
Результати
МісцеІм'яНомер7 км10 кмТемпГруппаМісце у групі
1Тельнов Костянтин200500:24:5300:33:153:19М 16-391
2Афанасьев Станіслав200900:26:2800:35:243:32М 16-392
3Бадан Юрій201300:27:5900:37:383:45М 16-393
4Заковінько Валентин201100:28:0400:38:113:49М 16-394
5Юрченко Кирило201000:29:1300:38:593:53М 16-395
6Дяченко Дмитро204400:29:5300:40:094:00М 16-396
7Гльоза Вадим203400:29:5400:40:124:01М 16-397
8Тимошенко Яна201700:30:1500:40:154:01Ж 16-391
9Дрига Юрій204600:29:5400:40:274:02М 16-398
10Головченко Олексій202000:30:3300:40:544:05М 16-399
11Мазний Микола203200:30:5700:41:384:09М 16-3910
12Литовченко Андриан206000:32:1000:43:124:19М 16-3911
13Карпенко Юлія201200:32:5300:43:384:21Ж 16-392
14Постельняк Олена203600:32:5400:44:374:27Ж 16-393
15Островський Геннадій202100:33:5500:45:124:31М 40-491
16Лисун Анатолій200800:34:0100:45:484:34М 40-492
17Попов Владимир202600:35:1500:46:304:39М 16-3912
18Буркацкий Евгений206700:34:4800:47:324:45М 16-3913
19Серебрянський Микола200700:36:0700:48:254:50М 60+1
20Шиян Іван204500:36:1800:48:364:51М 16-3914
21Царь Владислав204100:36:1800:48:374:51М 16-3915
22Ракита Евгений203700:36:3700:48:464:52М 16-3916
23Клименко Юрий201900:36:1200:48:554:53М 16-3917
24Лемешенко Антон200600:35:5000:48:564:53М 16-3918
25Половых Геннадий202700:36:3100:49:024:54М 40-493
26Рубан Сергей203100:36:4700:49:024:54М 16-3919
27Половых Оксана202800:36:3300:49:044:54Ж 40-491
28Дербенёв Игорь200200:36:5800:50:395:03М 16-3920
29Зига Светлана 206800:37:3500:51:135:07Ж 16-394
30Братушка Александр205900:38:0300:51:205:08М 16-3921
31Зеленський Ігор204000:39:0600:51:255:08М 16-3922
32Скрипай Дмитро202500:38:4800:51:385:09М 16-3923
33Масик Валерий200300:38:2400:52:235:14М 16-3924
34Скрипай Олександр202300:39:0100:52:295:14М 16-3925
35Тонкошкур Тетяна206300:39:3100:52:345:15Ж 16-395
36Захар Федоркін207500:37:3300:52:405:16М 16-3926
37Надточий Сергей206500:40:0500:52:415:16М 16-3927
38Шевченко Віталій202200:39:2400:53:025:18М 16-3928
39Громов Роман203500:39:0000:53:125:19М 16-3929
40Кравцов Михайло201600:39:5000:53:375:21М 40-494
41Остапенко Евгения206600:40:0300:53:545:23Ж 16-396
42Дідур Іванна206200:40:0600:54:405:28Ж 16-397
43Окіпнюк Ігор206100:41:4000:56:205:38М 16-3930
44Бала Сергей206400:42:3300:57:255:44М 50-591
45Юнак Жанна205800:41:0700:58:085:48Ж 16-398
46Чикурова Елена205100:43:2200:58:255:50Ж 40-492
47Агапова Неля202400:43:2200:58:255:50Ж 40-493
48Бояринова Ольга205200:43:0500:58:305:51Ж 40-494
49Чернышова Марина200100:44:1200:59:255:56Ж 16-399
50Aleksandrova Anna205600:45:3401:01:196:07Ж 16-3910
51Кохно Альона203000:47:2701:03:106:19Ж 16-3911
52Ставинская Людмила 204800:47:5201:04:136:25Ж 60+1
53Кохно Вадим202900:47:3401:05:246:32М 16-3931
54Каріх Олена205000:50:1401:08:336:51Ж: до 9 лет1
55Юрченко Володимир204200:54:2401:12:177:13М 16-3932
56Онищенко Богдан205300:54:5601:18:597:53М 16-3933
57Бесхлебная Ирина205500:54:5701:19:017:54Ж 16-3912
dnsЩербакова Альона2014------Ж 16-39dns
dnsМатросов Роман2018------М 16-39dns
dnsЛитвак Володимир2033------М 40-49dns
dnsФедоров Констянтин2038------М 16-39dns
dnsГречка Олексій2039------М 16-39dns
dnsМогильник Микола2043------М 16-39dns
dnsКулішов Олександр2047------М 16-39dns
dnsТелиженко Александр2049------Ж 16-39dns
dnsСамелюк Люда2054------Ж 16-39dns
dnsБарило Олександр2057------М 16-39dns
Переглянути таблицю Кольоровий забіг 3 км
Результати
МісцеІм'яНомер3 кмТемпГруппаМісце у групі
1Поперешнюк Анна302700:15:565:18Ж абс1
2Глеб Вакуменко 305000:17:595:59М абс1
3Бабыр Наталья305600:18:106:03Ж абс2
4Поперешнюк Инна300100:19:596:39Ж абс3
Переглянути таблицю Эстафета (3 х 5 км + 6,1 км)
Результати
МісцеНазваНомер7 км18 км21.0975 кмЗагальний час
1Artjoker400100:26:2601:06:3401:16:1501:16:15
2Нова Пошта400200:40:4601:42:4201:54:2301:54:23
3Moguls400300:43:3901:54:5202:11:2102:11:21