X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » ГОНКА НАЦІЇ (Харків)

ГОНКА НАЦІЇ (Харків)

Детальна інформація про захід

«ГОНКА НАЦІЇ» — вражаючі забіги з перешкодами. Забіги відбуваються на спеціальних трасах, до створення яких ми залучили професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС.
Організатор:ГО "ГОНКА НАЦІЇ"
Сайт:http://racenation.com.ua/
реєстрація:закінчено
Дата старту:28 травень 2016
Час старту:09:00
Місто:Харків
Де:вул. Міліціонера 23-А (Журавлівський гідропарк)
Спортивні змагання:
Дисципліни :09:00 - ЗАБІГ ELITE
09:30 - ЗАБІГ STANDARD 1
10:00 - КОМАНДНИЙ ЗАБІГ
10:15 - КОМАНДНИЙ ЗАБІГ 2
10:30 - ЗАБІГ STANDARD 2
11:00 - ЗАБІГ STANDARD 3

«ГОНКА НАЦІЇ» — вражаючі забіги з перешкодами. Навіть якщо Ви раніше приймали участь в марафонах, тріатлоні, пейтбольних іграх, займаєтесь CrossFit чи іншими видами активного спорту, «ГОНКА НАЦІЇ» стане для Вас справжнім випробуванням та справжньою авантюрою, яка по силах кожному, тому кожен повинен це спробувати.

ГОНКА

Забіги відбуваються на спеціальних трасах, до створення яких ми залучили професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС. Ми вивчили досвід інших країн, де проходять схожі змагання, такі як SPARTAN RACE (США), TOUGH MUDDER (США), SUPER HERO (США), MUD RUN (США), THE COLOR RUN (США), TRU GRIT (Австралія), участь в яких приймають мільйони учасників. Настав час і українцям мати схожі змагання!!!

«Забіг Сили» 5 км + — 15 + перешкод

Не впевнені, що здатні подужати? Не біда — у нас є все, щоб вас підготувати. Перед кожним забігом організовуються спеціальні майстер-класи, де ми даємо поради по здоровому харчуванню,  проводимо ДЕМО-версію змагань з можливістю ознайомитись з перешкодами, які Вас очікують на трасі. Також ми систематично проводимо відкриті тренерування. З часом «ГОНКА НАЦІЇ» стане для Вас не змаганнями, а способом життя!

Чому саме наші забіги з перешкодами? Чому саме зараз? Тому, що саме зараз надзвичайно актуальна тема самовдосконалення, наша мета зробити Вас активними, здоровими та готовими до змін, повернутись до нашого коріння, коли біг через ліси, болота та степи був частиною буденного життя наших предків. Саме тому наш девіз: «Пишайся собою». Ми змусимо Вас відірватись від дивану, вийти на важкопрохідні дороги, кинутись в прірву пригод, проекзаменувати Вашу витривалість і наповнити життя адреналіном змагань та досягнень! Саме наші забіги з перешкодами — це найкращий спосіб перевірити Вашу твердість, наполегливість, швидкість прийняття рішень і почуттягумору!

Отже, реєструйся, готуйся і на СТАРТ!!!

Відповіді на всі запитання тут

Увага! Для команд, що зареєструвалися на командні забіги! Після реєстрації та оплати внеску капітаном команди, він повинен в особистому кабінеті вказати назву команди! Після чого у нього з'являється кнопка вислати на пошту запрошення учасникам команди. У листі на пошту вони отримують посилання, перейшовши за яким вони автоматично будуть вписані в команду, за умови реєстрації на сайті ukrsportevent.com.ua

     Контакти організаторів

[email protected]

(063) 335-81-95

Результати

Переглянути таблицю 09:00 - ЗАБІГ ELITE
Результати
МісцеІм'яНомер5+ км 15+ перешкодЗагальний часГруппаМісце у групі
1Хадыко Александр8100:40:3900:40:39М 25-291
2Новиков Александр7700:43:4100:43:41М 25-292
3Селянин Дмитрий7900:44:4600:44:46М 25-293
4Клименко Руслан8400:44:4700:44:47М 35-391
5Прескорник Сергей3100:45:5600:45:56М 25-294
6Поляков Юрий3500:46:1700:46:17М 30-341
7Харченко Дмитро 10600:46:5100:46:51М 21-241
8ГУРІН СТАНІСЛАВ700:48:2000:48:20М 21-242
9Диденко Игорь7500:49:2000:49:20М 21-243
10Сербенюк Екатерина7200:50:1000:50:10Ж 25-291
11Казаков Антон3900:50:2700:50:27М 30-342
12Хмелюк Владислав6200:50:3400:50:34М 18-201
13Семиошин Алексей1600:50:3700:50:37М 25-295
14Дрозд Виталий11200:50:4000:50:40М 21-244
15Pirmann Natalie7000:50:4100:50:41Ж 25-292
16Демьяненко Алексей6700:52:0900:52:09М 25-296
17Кожуховский Юрий4100:52:1600:52:16М 45-491
18Тимченко Костя 9400:52:2200:52:22М 21-245
19Донченко Оля1300:52:4100:52:41Ж 25-291
20Божко Максим3600:53:1500:53:15М 25-297
21Мозговой Александр3200:53:3200:53:32М 40-441
22Харитонов Антон5100:53:4600:53:46М 30-343
23Шаповалов Владимир4200:54:3800:54:38М 21-246
24Пироженко Александ5500:54:5300:54:53М 21-247
25Ятченко Артем5800:55:0400:55:04М 25-298
26Камінський Павло6800:55:1200:55:12М 21-248
27Невзоров Сергей8300:55:3500:55:35М 25-299
28Мещеряков Павел500:55:3800:55:38М 21-2410
29Razumovskyi Anton8500:55:3800:55:38М 21-249
30Кириллов Виталий 9100:55:3900:55:39М 30-344
31Самцевич Кирилл6100:56:3100:56:31М 25-2911
32Бойко Лев2500:57:3100:57:31М 25-2912
33Антикуз Алексей4500:57:3500:57:35М 25-2913
34Бень Андрей8900:57:4200:57:42М 25-2914
35Финько Семен4400:58:2800:58:28М 18-202
36Катрук Сергій600:58:3800:58:38М 25-2915
37Медков Ярослав5900:58:4000:58:40М 25-2916
38Розгребельский Николай2800:58:4900:58:49М 25-2917
39Гурин Георгий6900:58:5500:58:55М 25-2918
40Грачев Виталий6600:59:1200:59:12М 25-2919
41Романец Анастасия9300:59:3300:59:33Ж 21-241
42Соляник Виталина3401:00:0501:00:05Ж 25-293
43Нежид Александр7801:01:0801:01:08М 21-2410
44Власов Тимофей11101:02:4601:02:46М 25-2920
45Шейко Ярослав2301:02:4801:02:48М 30-345
46Ахалая Юрий9201:03:0301:03:03М 25-2921
47Savynskyi Ihor1401:03:2201:03:22М 21-2422
48Козлов Игорь1101:03:4701:03:47М 25-2923
49Кокарев Вадим6501:03:4801:03:48М 18-203
50Парфенов Михаил6401:04:1401:04:14М 25-2924
51Павзюк Віктор11301:05:3301:05:33М 25-2925
52Касьянов Дмитрий5001:05:3501:05:35М 21-2411
53Баца Ольга10701:06:0401:06:04Ж 30-342
54Григорьев Александр3001:06:1201:06:12М 21-2412
55Новосельцев Руслан2401:06:5601:06:56М 35-392
56Литвинов Дмитрий1901:07:5901:07:59М 25-296
57Рыбалко Алексей10401:09:2901:09:29М 30-347
58погорелова юлия5301:09:3201:09:32Ж 21-242
59Казимиров Максим1001:09:4801:09:48М 25-2926
60Золотарёв Сергей101:10:3001:10:30М 30-348
61Кочешков Алексей401:10:3101:10:31М 30-349
62Усатая Татьяна3301:10:4001:10:40Ж 30-343
63Сохацкий Владимир2201:10:4101:10:41М 25-2927
64Куприль Сережа11001:11:3501:11:35М 25-2928
65Рудь София11801:12:0301:12:03Ж 18-201
66Годун Евгений10501:12:2701:12:27М 21-2413
67Сологуб Володимир10801:13:1501:13:15М 30-3410
68Хиноцкий Валерий8201:13:2401:13:24М 30-3411
69Капленко Евгения1501:14:0401:14:04Ж 30-344
70Бобров Олександр6301:14:4101:14:41М 30-3412
71Стаценко Таисия2601:14:4201:14:42Ж 18-202
72Тебякина Вера2901:14:4401:14:44Ж 35-391
73Курявский Александр7401:15:3901:15:39М 30-3413
74Архиреев Руслан11701:15:5201:15:52М 18-204
75Valuyska Anna201:16:2801:16:28Ж 30-345
76Герцов Александр2001:17:0301:17:03М 30-3414
77Kulchenko Andrey4601:17:0601:17:06М 30-3415
78Кравчук Андрей8701:17:2701:17:27М 21-2414
79Разладова Мария 2101:19:2401:19:24Ж 18-203
80Сєргєєнко Катерина9601:20:3901:20:39Ж 30-346
81Шведов Александр5201:22:3601:22:36М 21-2415
82Паршикова Маша5701:23:1301:23:13Ж 25-294
83Апрелева Валерия 2701:23:3401:23:34Ж 18-203
84Эстрада Бетанкурт Антон4901:24:0201:24:02М 25-2929
85Чабан Марія4701:24:0301:24:03Ж 25-295
86Лубяной Владимир4801:24:0301:24:03М 25-2930
87Комарчук Ксения11601:24:0601:24:06Ж 25-296
88Игнатьев Андрей4301:24:2601:24:26М 25-2931
89Чистов Илья4001:24:5901:24:59М 25-2932
90Лебедь Анна8601:27:4901:27:49Ж 30-347
91Кравцов Артемий6001:27:5501:27:55М 21-2416
92Костенко Валерия 11401:32:2201:32:22Ж 21-244
93Шемчук Алексей10201:32:2301:32:23М 25-2933
94Паврозина Дарья10301:32:2401:32:24Ж 25-297
95Тимощук Александр11501:35:0401:35:04М 30-3416
96Гимазетдинов Салават10901:49:4301:49:43М 50-591
97Чудаков Сергій8801:50:0501:50:05М 25-2934
98Неустроев Александр1801:54:2501:54:25М 25-2935
99Губанов Валерий5602:00:4702:00:47М 25-2936
dnsГазиев Тимур3--dnsМ 25-29dns
dnsVoronchenko Nadya8--dnsЖ 25-29dns
dnsТомин Дмитрий9--dnsМ 25-29dns
dnsМеладзе Игорь12--dnsМ 25-29dns
dnsУразов Константин37--dnsМ 30-34dns
dnsЛитвиненко Станилав38--dnsМ 21-24dns
dnsПирогов Олександр54--dnsМ 25-29dns
dnsПетрук Андрій71--dnsМ 25-29dns
dnsКарчков Илья73--dnsМ 25-29dns
dnsНадтока Андрей80--dnsМ 21-24dns
dnsКозачок Дима90--dnsМ 30-34dns
dnsЧугунков Виктор 101--dnsМ 30-34dns
Переглянути таблицю 09:30 - ЗАБІГ STANDARD 1
Результати
МісцеІм'яНомер5+ км 15+ перешкодЗагальний часГруппаМісце у групі
1Андрей Шаманский28700:44:1600:44:16М 30-341
2Семенюк Алексей23800:45:4100:45:41М 30-342
3Шаманский Алексей28500:48:3700:48:37М 30-343
4Гунько/GUNKO Игорь/IGOR28300:49:4100:49:41М 25-291
5Чеботарёв Андрей20400:50:4600:50:46М 25-294
6Кривошлык Даниил24300:56:1700:56:17М 25-292
7Мельничук Антон23700:58:1200:58:12М 30-345
8Китченко Николай31000:58:4800:58:48М 30-346
9Сорокобатько Владимир25800:58:5600:58:56М 40-441
10Самофалов Максим21401:00:3301:00:33М 30-347
11Бакун Виктор21901:00:4101:00:41М 30-348
12Romanyshyn Mykola27101:00:4201:00:42М 25-293
13Свистунов Кирилл22301:01:1401:01:14М 21-241
14Гранкін Роман26501:02:4901:02:49М 35-391
15Клименко Игорь23101:03:1401:03:14М 30-349
16Лариков Алексей29001:03:3601:03:36М 35-392
17Коваленко Денис28401:03:3801:03:38М 25-294
18Соломко Виктор29101:03:5401:03:54М 21-242
19Сечин Вячеслав31501:05:0601:05:06М 35-393
20Ліневич Станіслав28101:06:2701:06:27М 21-243
21Асланян Арам30201:07:1101:07:11М 25-295
22Долгопол Дмитрий30401:07:3401:07:34М 21-244
23Кузнецов Иван 21001:07:3701:07:37М 30-3410
24Дорошенко Павел31701:08:1001:08:10М 30-3411
25Герасим Роман28001:08:2001:08:20М 30-3412
26Режко Олег31601:08:2201:08:22М 30-3413
27Сердюк Николай23201:08:2401:08:24М 21-245
28ГРИЦЫНА ОЛЕГ21501:08:3101:08:31М 50-591
29Данильченко Сергій25001:10:0701:10:07М 25-296
30Чекачков Виктор31101:10:3201:10:32М 35-394
31Литвинов Андрей25901:11:2501:11:25М 30-3414
32Царицанская Татьяна25501:12:1301:12:13Ж 30-341
33Гузієватий Віталій27701:12:1401:12:14М 30-3415
34Гузиеватый Андрей27901:12:2701:12:27М 30-342
35Костенко Владислав24101:13:5601:13:56М 21-246
36Пономарчук Антонина24701:14:0201:14:02Ж 30-342
37Петрищев Максим23501:14:1201:14:12М 25-297
38Фаворов Роман20701:15:2801:15:28М 30-345
39Дербенёв Игорь25201:15:2901:15:29М 30-3416
40Стариченко Михаил30701:15:5501:15:55М 30-3417
41Уваров Евгений23901:15:5501:15:55М 40-441
42Горенков Антон23401:16:0101:16:01М 25-298
43Перепелица Александр20801:16:3401:16:34М 35-396
44Гимон Игорь27601:16:4601:16:46М 25-299
45Фёклин Егор30001:16:5201:16:52М 21-247
46Белых Анна29901:16:5201:16:52Ж 25-291
47Краснянская Наталья29501:17:2201:17:22Ж 30-343
48Yakovlev Julian30901:17:2401:17:24М 30-3418
49Соболь Роман27301:17:4801:17:48М 21-248
50Заскалько Валерия24901:19:1601:19:16Ж 30-344
51Логвиненко Анна22901:19:3201:19:32Ж 21-242
52Алексеенко Алла23601:19:5101:19:51Ж 40-441
53Нистратов Александр29701:19:5901:19:59М 25-2910
54Уварова Настасья29601:20:1201:20:12Ж 35-391
55Харчик Валерия31901:20:3201:20:32Ж 25-293
56Баранова Наталья26601:20:5301:20:53Ж 25-294
57Сокоренко Ксения26801:21:1401:21:14Ж 21-241
58Затворницкий Богдан21201:21:2001:21:20М 25-2911
59Sorokobatko Valerii25601:21:2301:21:23М 25-2912
60Павленко Елена20901:21:3701:21:37Ж 35-392
61Павленко Сергей21101:21:3801:21:38М 35-397
62Глушков Володимир 24501:21:4101:21:41М 25-2913
63Воронов Сергей31401:21:4201:21:42М 25-2914
64Кубарева Наталья22001:21:5401:21:54Ж 40-442
65Султанова Катерина26901:21:5501:21:55Ж 30-345
66Дьяченко Маргарита26701:22:0201:22:02Ж 25-295
67Гармаш Ксения20001:22:1901:22:19Ж 30-346
68Подгурский Ярослав24601:22:2901:22:29М 25-2915
69Федосенко Анастасия20501:22:5801:22:58Ж 25-296
70Федосенко Павел 20101:23:0501:23:05М 25-2916
71Алексеенко Инна21301:23:2001:23:20Ж 35-393
72Лисишин Василий20201:24:1301:24:13М 21-249
73Полешко Алексей21601:24:1401:24:14М 30-3419
74Павлюченко Дарина30301:24:4401:24:44Ж 21-242
75Шеломко Анна27801:25:0401:25:04Ж 30-347
76Слипченко Владислав24001:25:2301:25:23М 21-2410
77Preger Eugen31301:25:3501:25:35М 35-398
78Каджая Эльдина21801:27:0901:27:09Ж 21-243
79Половова Любовь29201:27:1001:27:10Ж 25-297
80Щербак Марина27401:27:2801:27:28Ж 30-348
81Полях Ирина26401:27:5901:27:59Ж 25-298
82Синенко Наталья26301:28:0001:28:00Ж 25-299
83Ренгевич Илья27501:28:1401:28:14М 25-2917
84Коваль Антон30601:28:5901:28:59М 21-2411
85Бессараб Андрей28601:29:0401:29:04М 21-2412
86Близнюк Павло24201:29:1401:29:14М 30-3420
87Рыбченко Александр28201:30:1401:30:14М 25-2918
88Шамрай Илья29401:30:1401:30:14М 21-2413
89Копаева Елена31201:30:1801:30:18Ж 30-349
90Фадеев Александр30801:30:1901:30:19М 30-3421
91Покидченко Елена22601:31:2001:31:20Ж 30-3410
92Бурковський Максим28801:32:3301:32:33М 25-2919
93Бондар Наталія28901:32:4001:32:40Ж 25-2910
94Воротников Станислав22501:33:1901:33:19М 21-2420
95Понеделко Анастасия22101:33:2001:33:20Ж 30-3411
96Жилюк Александра24401:33:2101:33:21Ж 30-3412
97мовчан анна26201:33:2101:33:21Ж 25-2913
98Харченко Оксана29301:36:3201:36:32Ж 30-3414
99Майстренко Денис26001:37:1701:37:17М 25-2921
100Пермяков Егор21701:38:3701:38:37М 30-3422
101Глухов Евгений20601:41:0801:41:08М 30-349
102Беляев Олег30501:41:3001:41:30М 35-3910
103Каряка Алексей25301:41:3701:41:37М 30-3423
104Кайдаш Андрей25401:41:3801:41:38М 30-3424
105Воробьёв Дмитрий22401:41:4601:41:46М 21-2414
106Клочко Сергей23001:42:1701:42:17М 25-2922
107Рябинин Евгений23301:47:5601:47:56М 25-2923
108Журавлёв Сергей32002:03:4902:03:49М 30-3425
109Калиненко Максим22802:10:3602:10:36М 21-2415
110Калиненко Наталия22702:28:5202:28:52Ж 45-491
dnsМилованов Иван203--dnsМ 25-29dns
dnsМаслов Андрей222--dnsМ 21-24dns
dnsНиконенко Татьяна248--dnsЖ 25-29dns
dnsЗахарченко Артем257--dnsМ 25-29dns
dnsМихайлов Сергей261--dnsМ 25-29dns
dnsКауфман Игорь272--dnsМ 25-29dns
dnsИльенков Александр298--dnsМ 21-24dns
dnsПетрушенко Александр318--dnsМ 25-29dns
dnsДудко Артем321--dnsМ 25-29dns
Переглянути таблицю 10:00 - КОМАНДНИЙ ЗАБІГ
Результати
МісцеНазваНомер5+ км 15+ перешкодЗагальний час
1НАНГУ 41400:50:2500:50:25
2MOVE your ASS :)42300:52:0300:52:03
3ХАРКІВ 165 TEAM40400:52:1600:52:16
41x141900:52:2700:52:27
24СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА TEAM41301:34:3901:34:39
9YOD42201:14:1901:14:19
22Time For 140901:31:0101:31:01
21Time for 241001:31:0101:31:01
8фитнес-клуб "Tetra"40701:13:5101:13:51
5Reebokteam41801:08:2601:08:26
6Без названия_457641101:12:1501:12:15
7PULSE40001:13:1201:13:12
16ОП_ОП42001:25:1401:25:14
10AdiBanda40501:19:4001:19:40
11Kiev Adidas Team40301:19:4901:19:49
12Полтава Киокушин40101:21:1901:21:19
13Collabio40601:21:3901:21:39
14Seal41501:23:5201:23:52
15KIEV REEBOK TEAM40201:24:0901:24:09
17Fight club Tetra40801:25:2201:25:22
18YOD 142101:26:0101:26:01
19Appus41701:28:5401:28:54
253+241201:36:3901:36:39
20SkyMall41601:30:5101:30:51
23Wild Pandas42401:32:5401:32:54
Переглянути таблицю 10:15 - КОМАНДНИЙ ЗАБІГ 2
Результати
МісцеНазваНомер5+ км 15+ перешкодЗагальний час
1Без названия_1272542801:07:4101:07:41
8Invaders42901:43:3901:43:39
2Спарта Черкассы43001:20:4001:20:40
3Колобки43201:21:1601:21:16
6SPA&Fitness центр "Місто"42701:30:0301:30:03
4Новис42501:22:1301:22:13
5Работнички42601:26:0201:26:02
7WebHolder 43101:36:0501:36:05
Переглянути таблицю 10:30 - ЗАБІГ STANDARD 2
Результати
МісцеІм'яНомер5+ км 15+ перешкодЗагальний часГруппаМісце у групі
1Харенко Владислав65500:48:2800:48:28М 21-241
2Скоробогатый Виталий69800:52:1800:52:18М 30-341
3Кораблев Александ65600:53:0600:53:06М 30-342
4Гапонюк Андрей60000:54:0100:54:01М 25-291
5Лапа Андрей66900:57:1600:57:16М 25-292
6Соколовский Сергей 65400:57:4700:57:47М 30-343
7Горюн Роман68601:01:5701:01:57М 30-344
8Бардіна Тетяна65201:02:3401:02:34Ж 25-291
9Ковалев Александр69501:02:5601:02:56М 30-345
10Иванов Руслан64101:03:2301:03:23М 35-391
11Бородин Никита66701:03:2301:03:23М 30-346
12Винниченко Андрей61701:04:0901:04:09М 30-347
13Бабинчук Валерий66801:04:2201:04:22М 25-293
14Лаврухин Андрей63401:04:2701:04:27М 40-441
15Луговской Юрий67401:06:4801:06:48М 40-442
16Путря Максим69001:06:5101:06:51М 25-294
17Козлов Дмитрий63101:08:0401:08:04М 21-245
18Лиман Сергей63001:08:4901:08:49М 30-348
19Слащилин Денис65901:08:5201:08:52М 30-349
20Семенков Игорь68801:09:0401:09:04М 40-443
21Сержанов Максим60101:09:5901:09:59М 30-3410
22Винниченко Владимир68401:10:0001:10:00М 40-444
23Ovechkin Vyacheslav68501:10:0601:10:06М 30-3411
24Одинцова Александра67901:10:1301:10:13Ж 25-292
25Шабалин Игорь64701:10:1901:10:19М 25-296
26Шульга Юрий68301:10:4201:10:42М 35-392
27Дмитрієв Сергій64901:11:2001:11:20М 25-297
28Корниенко Александр66601:14:5201:14:52М 21-242
29Lotysh Oleksii67201:15:1601:15:16М 30-3412
30Кобзев Вадим63501:16:1301:16:13М 30-3413
31Соколов Георгий69601:16:4401:16:44М 25-298
32Харченко Павел69201:16:4701:16:47М 30-3414
33Черников Дмитрий60501:16:5401:16:54М 30-3415
34Савельев Дмитрий65301:16:5401:16:54М 25-299
35Сукач Сергей61901:19:1301:19:13М 21-2410
36Чеботов Владимир64601:19:5601:19:56М 25-2911
37Карпилянский Эрик62301:20:1401:20:14М 25-2912
38Ставицкий Игорь69401:21:1401:21:14М 25-2913
39Кондратенко Михаил66001:21:2501:21:25М 30-3416
40Козина Валерий64501:21:3001:21:30М 40-445
41Кондратенко Максим66101:21:3301:21:33М 30-3417
42Зірка Сергій68201:21:5401:21:54М 21-243
43Кузьменко Андрій68101:22:2901:22:29М 30-3418
44Погорелый Иван68001:23:1901:23:19М 25-2914
45Фоменко Елена63701:23:4901:23:49Ж 30-341
46Samarska Nataliia67301:26:2501:26:25Ж 30-342
47Сапунов Александр66401:28:1801:28:18М 25-2915
48Бережной Александр63201:28:5501:28:55М 35-393
49Фёдорова Людмила63601:28:5901:28:59Ж 25-293
50Ivchenko Vlad62701:30:0401:30:04М 21-244
51Скорик Кристина64201:31:4001:31:40Ж 25-294
52Паланиця Марина67501:31:5201:31:52Ж 25-295
53Дмитрук Влад67701:32:0601:32:06М 21-245
54Сипавина Алина66301:32:4301:32:43Ж 35-391
55Казаченков Михаил60301:33:3001:33:30М 25-2919
56Макаровский Константин69301:33:3501:33:35М 30-3420
57Шатравка Олег60701:33:4601:33:46М 30-3421
58Черникова Ирина60601:33:5501:33:55Ж 30-343
59Фок Юлия64001:34:0401:34:04Ж 25-294
60Борисов Вадим60201:34:3501:34:35М 25-2916
61Мац Софья66201:36:1401:36:14Ж 21-241
62Скрипцов Александр60401:36:2101:36:21М 25-2917
63Фелонюк Станислав62801:38:1001:38:10М 30-3422
64Парфилова Маргарита69101:38:2201:38:22Ж 25-296
65Білоус Сергій66501:38:2201:38:22М 25-2918
66Сидоркин Игорь 68701:38:3201:38:32М 30-3423
67Сопков Александр69701:38:3601:38:36М 30-3424
68Алексеев Алексей63901:38:5401:38:54М 30-3425
69Антонов Кирилл62201:39:3301:39:33М 30-3426
70Ткачук Артем63301:41:2701:41:27М 25-2919
71Бородин Артем67801:43:1701:43:17М 35-394
72Мельник Володимир62901:43:5401:43:54М 40-446
73Кульбака Сергей62501:43:5701:43:57М 50-591
74Волощук Володимир62601:43:5901:43:59М 45-491
75Баженов Николай64801:45:5001:45:50М 30-3427
76Билозор Юлия61601:45:5001:45:50Ж 25-297
77Бессмертная Виктория61801:45:5001:45:50Ж 30-345
78Гараш Александра67001:54:1501:54:15Ж 25-298
79Красковский Игорь61201:54:4401:54:44М 21-246
80Кузнецова Анна60901:54:4501:54:45Ж 21-242
81Жовнир Дмитрий60801:55:0101:55:01М 21-247
82Шульдякова Анна64301:55:2601:55:26Ж 25-299
83Илихметов Валерий65802:07:1302:07:13М 30-3428
84Надточий Максим61502:13:2502:13:25М 30-3429
dnsБалашов Илья610--dnsМ 21-24dns
dnsТкаченко Антон611--dnsМ 30-34dns
dnsГриценко Александр613--dnsМ 25-29dns
dnsПетлев Евгений614--dnsМ 35-39dns
dnsБенедичук Александр620--dnsМ 21-24dns
dnsЛялина Валерия621--dnsЖ 25-29dns
dnsСенкевич Андрей638--dnsМ 25-29dns
dnsКоролёв Роман644--dnsМ 35-39dns
dnsShykhailo Anastasiia650--dnsЖ 25-29dns
dnsСтрига Александр651--dnsМ 25-29dns
dnsКравченко Алексей657--dnsМ 21-24dns
dnsАбросимов Дмитрий671--dnsМ 30-34dns
dnsТерещенко Виталий676--dnsМ 25-29dns
dnsSerenko Rinat689--dnsМ 30-34dns
Переглянути таблицю 11:00 - ЗАБІГ STANDARD 3
Результати
МісцеІм'яНомер5+ км 15+ перешкодЗагальний часГруппаМісце у групі
1Пироженко Владимир81200:53:2800:53:28М 30-341
2Александр Соколов108200:54:0100:54:01М 25-291
3Ронис Алексей80200:55:3300:55:33М 25-291
4Стариков Владимир81800:57:2300:57:23М 30-342
5Никита Щербина108300:57:3400:57:34М 25-292
6Василец Роман80301:00:0401:00:04М 21-241
7Поленок Владислав81701:00:1901:00:19М 18-201
8Богдан Семенюк106501:00:4101:00:41М 25-293
9Руслан Гончаров102901:01:5401:01:54М 25-294
10Делигиоз Сергей80701:02:3201:02:32М 25-292
11Анна Шелестюк101101:07:3301:07:33Ж 25-291
12Ирина Калюжная111101:08:2301:08:23Ж 25-292
13Бабошин Володимир82101:08:2801:08:28М 21-242
14Денис Петров101501:08:2901:08:29М 25-295
15Ольга Артьомова105001:08:3901:08:39Ж 25-293
16Михаил Калюжный111201:08:5201:08:52М 25-296
17Петруняк Андрей80101:09:5001:09:50М 25-293
18Гаврилишин Николай 81601:12:1901:12:19М 25-294
19Наливкин Алексей80501:12:4001:12:40М 25-295
20Алексей Сабуров105801:15:1101:15:11М 25-297
21Александр Шляхов109201:15:1301:15:13М 25-298
22Ольга Латiвка100901:21:4401:21:44Ж 25-294
23Мазур Руслан81401:22:5901:22:59М 35-391
24Евгения Совакова104001:23:1901:23:19Ж 25-295
25Комиссарова Ася81301:23:4401:23:44Ж 21-241
26Выговский Антон80401:24:1901:24:19М 35-392
27Сергiй Товстоп'ят101001:24:3701:24:37М 25-299
28Яловой Антон80901:24:4001:24:40М 25-296
29Икономидис Михаил81901:25:0001:25:00М 30-343
30Маевский Дмитрий80801:25:2201:25:22М 25-297
31Иванов Сергей81501:25:2801:25:28М 25-291
32Каминский Сергей80601:25:5501:25:55М 25-298
33Максим Ришкiн100701:26:3301:26:33М 25-2910
34Семен Хмельницкий103601:29:0201:29:02М 25-2911
35Андрей Гнатюк105601:31:2101:31:21М 25-2912
36Захарчевский Михаил82301:31:3401:31:34М 50-591
37Шпак Юрий81001:31:3901:31:39М 40-441
38Фёдоров Константин81101:31:4701:31:47М 35-393
39Колодiзний Максим82401:37:0901:37:09М 25-299
40Суровцова Ольга82001:39:1901:39:19Ж 21-242
dnsМаляр Анатолій822--dnsМ 25-29dns