X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » IRON WAY Odessa Sprint

IRON WAY Odessa Sprint

Детальна інформація про захід

Впервые в Одессе пройдёт старт на спринтерской дистанции триатлона серии
Організатор:Ukraine Sport Events
Сайт:http://iron-way.com/
реєстрація:закінчено
Дата старту:19 травень 2018
Час старту:11:00
Місто:с. Фонтанка, Одесская область
Де:пляж Фонтанка 2
Спортивні змагання:
Дисципліни :750м + 20км + 5км
Эстафета

Впервые в Одессе пройдёт старт на спринтерской дистанции триатлона серии "IRON WAY"

Плавание - 750м
Вело - 20км
Бег - 5км

Расписание

8:00 - выдача стартовых пакетов, чипов. Маркировка участников
9:00 - открытие транзитной зоны
10:45 - брифинг
11:00 - старт 
13:00 - финиш последних участников
13:15 - закрытие транзитной зоны
13:30 - награждение

Карты

Плавание

IRON WAY Odessa Sprint

Вело:

IRON WAY Odessa Sprint

Бег

IRON WAY Odessa Sprint

Результати

Переглянути таблицю 750м + 20км + 5км
Результати
МісцеІм'яНомерSwimT1BikeT2RunЗагальний часГруппаМісце у групі
1Клим Юрий4500:08:0900:00:3500:35:2800:00:2600:17:2701:02:05М 30-341
2Поливаный Игорь7000:07:4900:00:4700:35:4600:00:1800:17:3601:02:16М до 191
3Novoselov Eugene2400:07:5000:00:5100:37:2400:00:1900:17:2801:03:52М 30-342
4Бойко Михаил1000:10:0900:01:1200:35:3000:00:1900:17:4101:04:51М 30-343
5Пистол Иван10300:07:2200:01:0200:39:0200:00:1600:17:4801:05:30М 25-291
6Osypchuk Oleksandr 900:07:4300:00:5400:38:1500:00:2900:18:2901:05:50М 30-344
7Чикарев Антон8300:07:5000:00:4500:40:0200:00:2300:19:1001:08:10М 20-241
8Борщ Евгений9200:09:3100:01:1200:38:4800:00:1900:18:3201:08:22М 35-391
9Федотов Дмитрий5900:08:5200:01:2500:38:4300:00:3800:18:5501:08:33М 30-345
10Тимченко Евгений3600:09:5400:01:2300:38:4200:00:2600:18:1501:08:40М 30-346
11Novozhylov Sergey3500:08:4200:01:1800:38:3600:00:3900:19:2601:08:41М 25-292
12Tantsiura Anatolii2600:08:4200:01:2500:40:1300:00:3000:19:2301:10:13М 25-293
13Должиков Глеб3000:09:1800:01:0200:38:2000:00:3600:20:5901:10:15М 30-347
14KULIKALOV DENYS1600:09:5400:01:3700:37:1300:00:3400:20:5801:10:16М 25-294
15Петров Александр3800:07:3200:01:0900:41:0300:00:2700:20:2501:10:36М 30-348
16Ершов Алексей2100:09:1600:00:5100:38:5100:00:3100:21:3601:11:05М 25-295
17Готовский Дмитрий5500:09:5400:01:2800:40:5000:01:0600:19:1601:12:34М 35-392
18Usov Oleksandr3200:09:1200:00:5600:40:0400:00:3200:21:5201:12:36М 25-296
19Черкасский Артем7700:08:3700:01:2700:39:5600:00:5700:22:0701:13:04М до 192
20Ryeznikov Anton700:09:2800:01:0000:39:4300:00:3800:22:5201:13:41М 30-349
21Zinkovskyi Sergii2200:11:1800:01:0600:39:4600:00:3300:21:2001:14:03М 25-297
22Perepichai Anton2500:09:5800:01:4700:41:4700:00:3100:20:0101:14:04М 30-3410
23Хомицький Олег8900:10:5900:01:2400:42:0000:00:3800:19:2301:14:24М 25-298
24Мадин Дмитрий9100:09:2200:01:2900:39:1500:00:5100:23:4301:14:40М 35-393
25Васалатий Сергей6800:10:4100:01:0500:40:2900:00:3100:22:2301:15:09М 30-3411
26Логачев Евгений6400:10:4700:01:1200:40:0800:00:3700:22:3301:15:17М 30-3412
27Гончарук Виктор6200:10:3300:01:4500:39:4900:00:3600:22:3701:15:20М 30-3413
28Жужнев Дмитрий2800:10:2800:01:0700:43:2200:00:3000:20:0201:15:29М 25-299
29Кирій Владислав9000:09:1300:01:3600:42:4000:00:3100:21:4301:15:43М 30-3414
30Поліщук Олег1500:09:3800:01:3100:43:2800:00:4100:20:2901:15:47М 40-441
31Глазунов Артем4600:09:5400:02:2200:42:1100:00:3200:21:2101:16:20М 30-3415
32Цісельський Сергій8500:10:2300:01:1900:43:0100:00:4700:21:4401:17:14М 30-3416
33Fedosenko Andrii4800:10:2400:01:5300:42:5200:00:3900:21:3001:17:18М 30-3417
34Донец Максим9700:09:2500:01:5200:44:5000:00:5000:20:3501:17:32М 35-394
35Колоярцев Игорь4300:09:3600:00:5400:44:1100:00:2500:22:4301:17:49М 35-395
36Andreichenko Igor10200:12:3700:01:5300:41:3200:01:0900:21:2901:18:40М 45-491
37Koscheyev Alexander400:12:1100:01:4700:41:5400:01:3400:21:1601:18:42М 40-442
38Третьякова Юлія8100:09:0100:01:2600:45:2900:00:3900:22:1101:18:46Ж 20-241
39Stamatin Adrian2700:10:0600:02:0000:44:5600:00:3600:21:1301:18:51М 20-242
40Доніч Артем5300:11:5200:02:0300:41:1300:01:0000:23:0101:19:09М 25-2910
41Миселюк Сергей200:11:4600:02:3700:42:3400:00:5800:21:2801:19:23М 35-396
42Павленко Юрий7500:11:4200:01:4000:43:2800:01:0300:21:3801:19:31М 35-397
43Козенко Максим6900:09:5800:01:2600:43:0000:00:5200:24:2401:19:40М 35-398
44Прудников Иван9500:12:4000:01:4800:41:2600:00:4600:23:2601:20:06М 25-2911
45Nisenboim Igor3100:10:2400:01:3600:45:0500:00:4100:22:2401:20:10М 30-3418
46Блохин Михаил3900:11:5000:01:2000:41:2100:00:3700:25:1101:20:19М 30-3419
47Крылов Евгений8700:12:5800:02:0000:41:4900:00:4700:23:1601:20:50М 35-399
48Черкасский Алексей5400:08:3800:01:4700:45:5300:01:0500:23:4601:21:09М 40-443
49Скрипка Дмитрий4400:10:3500:01:3300:45:0500:00:3900:23:2501:21:17М 35-3910
50Плишко Анжелика6600:10:5900:01:1400:45:3600:00:3400:23:0501:21:28Ж 30-341
51Lanin Viacheslav7900:10:4600:01:1900:43:0200:01:0200:25:3401:21:43М 40-444
52Дерзиманов Денис2000:11:5100:01:3300:43:5800:00:5700:23:2901:21:48М 30-3420
53Частюк Констанитин8600:10:3100:03:5400:44:2700:01:5500:21:1801:22:05М 40-445
54Гончаров Дмитрий3300:11:3300:01:3400:46:3000:00:5900:22:0601:22:42М 40-446
55Ющенко Сергей6500:10:2900:02:2900:46:0100:00:5800:22:5801:22:55М 50-541
56Cazacu Ana9600:12:1500:01:3700:45:1600:00:4100:23:1701:23:06Ж 20-242
57Haidai Ruslan5000:13:4900:01:3700:45:1800:00:4700:21:3801:23:09М 25-2912
58Бондарь Борис6000:10:4600:02:1000:44:0200:01:0200:25:1001:23:10М 30-3421
59Носаченко Володимир1400:10:4900:01:1300:45:0900:01:0500:25:1901:23:35М 25-2913
60Тыднюк Максим9400:12:0400:02:4900:44:4900:01:4000:22:3401:23:56М 25-2914
61Косолапов Андрей1300:10:0600:01:2700:47:2100:01:2100:23:5901:24:14М 35-3911
62Petrushenko Valentyna3700:12:1100:01:4800:45:0600:01:0700:24:1001:24:22Ж 25-291
63Рекеда Дмитрий100:10:4900:02:1800:46:4800:01:2600:23:0401:24:25М 35-3912
64Поступайло Иван1700:09:1700:00:5500:47:0900:00:3100:26:3901:24:31М 45-492
65Музалев Виктор2900:09:1700:01:2700:50:3500:00:3100:22:5101:24:41М 25-2915
66Бирюкова Ангелина9300:11:5000:01:1800:46:1300:00:3400:24:5201:24:47Ж 25-292
67Погребняк Алексей1800:11:5900:02:2800:45:1700:01:2400:24:0501:25:13М 30-3422
68Третьяк Юрий4000:10:5200:02:1300:46:3600:01:1900:24:2701:25:27М 45-493
69Парфёнов Алексей3400:11:2600:02:2100:48:4000:01:0100:22:5101:26:19М 30-3423
70Derevyanko Andriy1900:11:5700:02:1400:47:1200:01:1800:23:5701:26:38М 35-3913
71Еремин Евгений5700:13:3100:01:2900:47:4000:00:3900:23:2701:26:46М 25-2916
72Пинчук Евгений6700:11:42--00:49:29--00:25:5101:27:02М 30-3424
73Резниченко Вячеслав8400:11:4100:02:1100:47:3900:01:3800:24:1801:27:27М 35-3914
74Андрущенко Руслан10400:10:4200:01:1600:47:4900:01:0100:26:4201:27:30М 40-447
75Халаберда Виталий7800:13:0500:01:3600:48:0600:00:5500:25:5701:29:39М 30-3425
76Чопоров Роман1100:14:0500:03:0500:51:1900:00:5900:21:1201:30:40М 35-3915
77Черненко Виктор4900:12:1400:02:2700:50:4400:01:2300:25:1501:32:03М 30-3426
78Савина Екатерина9900:15:5200:02:0300:47:3700:00:5700:26:4901:33:18Ж 30-342
79Куц Вячеслав10500:11:4300:02:4800:50:3300:01:4400:27:0401:33:52М 45-494
80Гуристримба Владислав6100:12:2100:01:4000:47:2000:00:5900:31:4601:34:06М 40-448
81Ващенко Андрей5100:10:4700:02:5100:51:2700:01:2600:27:4401:34:15М 35-3916
82Третьяков Дмитрий8200:09:4000:02:2700:56:3400:00:5000:25:3001:35:01М 25-2917
83Янів Маріанна800:10:5400:02:2300:55:1700:00:2400:26:2601:35:24Ж 25-293
84Сухов Андрей7200:13:4900:04:2000:50:1400:02:2600:25:2901:36:18М 30-3427
85Чадаєв Ігор7300:15:3600:04:2700:51:3600:00:1800:24:2101:36:18М 25-2918
86Пашенько Ольга10000:12:4500:01:3900:52:4200:01:0300:28:4501:36:54Ж 35-391
87Шпота Сергей6300:13:2900:02:3300:55:1500:00:4000:25:1901:37:16М 25-2919
88Разнотовский Сергей9800:11:3800:02:1600:53:4500:01:1300:28:2501:37:17М 35-3917
89Пирог Игорь1200:14:4900:03:3400:52:5200:01:5300:24:5501:38:03М 50-542
90Дрыгин Тарас4200:12:4000:00:4601:02:1200:00:3300:25:0201:41:13М 25-2920
91Петрущенкова Мария5200:18:4400:02:2000:51:0600:00:5200:28:3501:41:37Ж 35-392
92Надворный Андрей10100:15:5200:02:3600:53:0200:01:2500:30:4601:43:41М 35-3918
93Zolotareva Natalia4700:13:1200:02:2201:03:2000:00:3100:25:1101:44:36Ж 40-441
94Юдин Владимир2300:13:4500:04:0900:58:0800:00:4600:30:0401:46:52М 40-449
95Мовчан Кирилл7600:14:5900:02:0501:14:3500:00:4400:24:2301:56:46М 25-2921
96Zimenko Volodymyr600:16:1600:04:3801:01:1400:02:3200:32:4501:57:25М 35-3919
97Берловский Дмитрий7400:17:1800:00:4401:23:3700:00:4100:25:4402:08:04М до 193
98Герич Константин4100:17:2800:00:3501:23:3800:00:3900:25:4602:08:06М 35-3920
dqХомяков Кирилл8000:22:3100:01:2000:15:0300:23:2500:30:51dqМ 30-34dq
dnsЯблонський Олег3----------dnsМ 30-34dns
dnsКернасовський Антон5----------dnsМ 35-39dns
dnsHerzig Sebastian56----------dnsМ 35-39dns
dnsКозак Тарас58----------dnsМ 45-49dns
dnsБалбек Слава88----------dnsМ 30-34dns
Переглянути таблицю Эстафета
Результати
МісцеНазваНомерSwimT1BikeT2RunЗагальний час
1Майстерня пончиків51100:07:1000:00:0700:33:4200:00:0700:18:4400:59:50
2Без названия_299950700:07:2500:00:2200:38:3000:00:0900:19:2701:05:53
3ЖЕЛЕЗНЫЕ51000:09:1200:00:1900:42:4400:00:1400:17:4801:10:17
4Брат Нимесил50800:15:5600:00:2500:40:3500:00:1300:18:3401:15:43
5Близнецы50600:11:3700:00:2600:49:5700:00:1300:22:5101:25:04
6Super Heroes50200:09:5900:00:2700:55:0000:00:1100:21:2401:27:01
7Без названия_2341150900:07:2600:00:2101:02:2900:00:2500:20:0301:30:44
8ULFteamONE50100:12:4300:00:3200:54:1900:01:0300:27:5201:36:29
dnsБез названия_13153503----------dns