X

Кабинет участника

Благотворительный забег "Night Run"

Благотворительный забег

Все вырученные средства от регистраций на Kharkiv Night Run мы передадим на лечение Влада Хильченко. Подробнее...

Реклама

Главная » Результаты » Благодійний забіг «CHILD HELP RUN»

Благодійний забіг «CHILD HELP RUN»

Подробная информация о мероприятии

Благодійний забіг «CHILD HELP RUN» — це харківська благодійна ініціатива громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» та Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини
Организатор:ГО «ЕкспертиЗА Реформ»
Сайт:
Регистация:закрыта
Дата старта:28 Октября 2018
Время старта:10:00
Город:Харків
Где:Білгородське шосе, велодоріжка, майданчик поблизу заправної станції ANP
Виды спорта:
Дисциплины :5 км
10 км

Благодійний забіг «CHILDHELPRUN» — це харківська благодійна ініціатива громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ», яка має на меті підтримку та розвиток паліативної допомоги дітям.
Примітка: Паліативна допомога - це підхід, який дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемою смертельних захворювань, шляхом запобігання і полегшення страждань, лікування фізичних симптомів, надання психосоціальної та духовної підтримки.

У жовтні відзначають Всесвітній день дитячої паліативної допомоги. Це чудова нагода разом спрямувати наші зусилля для допомоги тим, хто потребує її найбільше.

Ми запрошуємо усіх харків’ян та гостей міста долучитись до збору коштів для важкохворих дітей міста Харкова, які потребують паліативної допомоги, взявши участь у благодійному забігу.

Усі благодійні внески зараховуються на р/р БО «Благодійний фонд «Гіпократ-88».
Благодійний забіг «CHILD HELP RUN» відбудеться 28 жовтня 2018 року. Всі кошти, зібрані на реєстрацію у заході та благодійні внески, підуть на придбання необхідного приладдя для кімнати сенсорної інтеграції відділення для важкохворих дітей міста Харкова, які потребують паліативної допомоги (дитячий Хоспіс) КЗОЗ «Харківська міська дитяча лікарня № 5».

ПОЛОЖЕННЯ

Контакти організаторів

Громадська організація «ЕкспертиЗА Реформ»
(099)7711288 Білокопитов Дмитро 
(050)3034672 Дейнеко Олександра
expertreform@gmail.com