X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » Bukovel Vertical Run

Bukovel Vertical Run

Детальна інформація про захід

Bukovel Vertical Run - це забіг в гору, який складатиметься із трьох гонок із різним часом старту, дистанціями та рівнем складності. А ти готовий змагатись на повну?
Організатор:Bukovel та Postmen
Сайт:https://bukovel.com/media/lp/sportweekends/
реєстрація:закінчено
Дата старту:26 August 2017
Час старту:07:00
Місто:Буковель
Де:
Спортивні змагання:
Дисципліни :07:00 - Sunrise Run
12:00 - Midday Run
19:00 - Night Run

Bukovel Vertical Run - це забіг в гору, який складатиметься із трьох гонок із різним часом старту, дистанціями та рівнем складності. А ти готовий змагатись на повну?

1. Sunrise Run, старт о 7:00. Забіг на гору Малий Горган, дистанція 5700 м, загальний набір висоти 702 м. Складність гонки: важка.

2. Midday Run, старт о 12:00. Забіг на гору Буковель, дистанція 800 м, загальний набір висоти 213 м. Складність гонки: для початкiвців.

3. Night Run, старт о 19:00. Забіг на гору Довга, дистанція 2600 м, загальний набір висоти 450 м. Складність гонки: помірна.

Тобі необхідно потрапити на старт Vertical Run якщо:
• ти ніколи не бігав гірськолижними схилами Буковелю влітку;
• ти знаєш, що таке набір висоти але не уявляєш, наскільки це може бути вертикально;
• обожнюєш бігати на світанку або ввечері…Або вдень! І це усе у ритмі змагань!
• коли жага екстриму у поєднанні з буковельською красою захоплюють настільки, що ти не думаючи тиснеш «зареєструватись зараз» і з нетерпінням чекаєш старту;

Вартіть участі:
Sunrise Run - 300 грн.
Midday Run - 300 грн.
Night Run - 300 грн.
Реєстрація до 24.08.2017

Сайт івенту: https://bukovel.com/media/lp/sportweekends/
Реєструйся: http://bit.ly/BukovelVerticalRun2017

У 2016 році Буковель став місцем проведення 4-х спортивних змагань: Bukovel Sprint Triathlon Cup, Bukovel Mountain UltraSwim, Bukovel Triathlon Olympic Cup і Bukovel Endurance UltraTrail. Концепцію Bukovel Sport Weekends (спортивних вихідних) високо оцінили українські спортсмени та любителі, адже найцікавіші умови змаганням надає неабиякий набір висот. Підтримай майбутню спортивну столицю України - тренуйся та змагайся в Буковелі!

Усі забіги відбуватимуться у такому порядку: учасники рухаються від старту у напрямку знизу вверх. Зверху знаходиться фінішна арка. Після фінішу учасник має самотужки повернутись вниз на місце старту, де проходитиме банош паті. Використання крекінгових палок дозволено, мембранний одяг на розсуд учасника.

Список необхідного спорядження для Sunrise та Night run:
- налобний ліхтарик
- запас води не менш ніж 0.5 л

Для участі у змаганнях Bukovel Vertical Run на реєстрації потрібно надати страховку та медичну довідку про стан здоров’я, дійсні на день старту.

На місці старту буде проходити Експо змагань, де ти маєш можливість придбати спортивне харчування, спортивне та змагальне екіпіювання, а також ексклюзивну сувенірну продукцію Bukovel Sport Weekends!

Офіційний готель змагань - Bukovel, для учасників зазначена знижка у 20%.

Тренуйся та змагайся в Буковелі!
Слідкуйте за оновленнями!

Контакти організаторів:

[email protected]

+380505556633

Вікторія Співаковська