X

Кабинет участника

Благотворительный забег "Night Run"

Благотворительный забег

Все вырученные средства от регистраций на Kharkiv Night Run мы передадим на лечение Влада Хильченко. Подробнее...

Реклама

Поделиться страницей

Главная » Результаты » Bukovel Olympic Triathlon Cup

Bukovel Olympic Triathlon Cup

Подробная информация о мероприятии

Bukovel Olympic Triathlon Cup – найвисокогірніший триатлон, що відбудуться 9 вересня 2017 року на території гірськолижного курорту Буковель.
Организатор:Bukovel та Postmen
Сайт:https://bukovel.com/media/lp/sportweekends/
Регистация:закрыта
Дата старта:09 Сентября 2017
Время старта:12:00
Город:Буковель
Где:
Виды спорта:
Дисциплины :1500м + 40км + 10км
Эстафета
1500м + 40км + 10км (PRO)

Bukovel Olympic Triathlon Cup – найвисокогірніший триатлон, що відбудуться 9 вересня 2017 року на території гірськолижного курорту Буковель.
Традиційно плавання пройде в кришталевому озері Молодості на дистанції 1,5км, велоетап 40 км - на трасі ‘Буковель - Яблуниця’ та біговий етап 10 км - на території курорту. Змагання будуть проведені в особистому заліку і в естафеті.

Реєструйся зі знижкою 50% до 1.04.17!

А ти готовий прийняти виклик гір?

До пакету учасника входять:
• стартовий номер учасника змагань
• медаль фінішера
• кубок (для призерів змагань)
• круті знімки від найкращих спортивних фотографів України
• подарунки від спонсорів
• питна вода, чай, печиво тощо
• чергування та обслуговування карети швидкої медичної допомоги
• традиційна Банош паті;
• неймовірна атмосфера змагань!

(пакет учасника може змінюватися в залежності від складу спонсорів змагань)

Програма змагань:
10:00 – Реєстрація учасників
11:30 – Передстартовий брифінг 
12:00 – Старт 
15:00 – Банош паті
16:00 – Нагородження

Використання гідрокостюмів за температури нижче 20°С є обов’язковим.

Номера с 1 по 200

Осінь – сезон спортивних вікендів!

Тренуйся та змагайся в Буковелі!

Слідкуйте за оновленнями!

Контакти організаторів:

bsw@postmen.com.ua

+380505556633

Вікторія Співаковська

Результаты

Просмотреть таблицу 1500м + 40км + 10км
Результаты
НомерИмяSwimT1BikeT2RunОбщее времяМестоГруппаМесто в группе
46Макаренко Артем00:28:5500:01:0601:30:1400:01:0100:38:0402:39:201М: 18 - 291
35Pylypchyk Ihor00:27:0300:02:0101:34:1100:01:0800:35:2202:39:452М: 18 - 292
27Сорохан Андрій00:22:2500:01:5201:36:3000:01:1200:40:3902:42:383М: 40 - 491
19Москалик Юрій00:26:3600:00:3901:39:1100:01:0300:37:0102:44:304М: 30 - 391
45Sergiyenko Denys00:27:2700:01:2301:35:3800:01:3600:42:1002:48:145М: 30 - 392
16Бойко Антон00:31:5100:01:3401:34:0000:01:1400:40:4802:49:276М: 30 - 393
1Коваленко Ярослав00:26:2400:00:5801:44:3500:01:1200:40:4402:53:537М: 30 - 394
10Крюков Александр00:29:3300:00:4701:42:5500:01:1900:41:0002:55:348М: 18 - 293
4Kulikalov Denis00:30:2400:01:5801:39:2000:01:1300:45:0702:58:029М: 18 - 294
38Хитра Максим00:31:4200:02:5901:44:4200:01:4300:40:3803:01:4410М: 30 - 395
31Драган Віталій00:33:2700:01:4201:43:3900:01:2300:41:3803:01:4911М: 30 - 396
3Мелещенко Дмитро00:32:4500:01:2101:42:4000:01:1600:44:1103:02:1312М: 30 - 397
25Гончарук Виктор00:32:2300:01:5501:40:5400:01:4800:45:2303:02:2313М: 30 - 398
2Волощук Ярослав00:31:5500:00:5301:45:2000:01:3100:43:2403:03:0314М: 30 - 399
14Polguy Artur00:30:4300:01:4701:49:4900:01:2200:46:5103:10:3215М: 30 - 3910
42Радько Роман00:33:4000:02:3701:50:0700:02:0300:42:4103:11:0816М: 40 - 492
33Мацупко Наталья00:22:2700:01:0802:00:5700:01:5400:45:3403:12:0017Ж: 30 - 391
8Сманцеров Микола00:27:5700:01:2501:54:4300:01:4400:50:0503:15:5418М: 40 - 493
37Беспалько Дмитрий00:31:5200:01:4801:52:5000:01:5000:48:2203:16:4219М: 40 - 494
15Кудравец Сергей00:29:0200:01:2501:54:4500:01:2400:51:1803:17:5420М: 30 - 3911
9Омельяненко Ярослав00:29:1500:01:0901:59:1900:01:2800:48:5003:20:0121М: 18 - 295
13Павлишин Нестор00:32:1700:02:4802:00:2000:02:3700:47:4103:25:4322М: 18 - 296
7Постникова Дарина00:32:5900:01:2502:04:2500:01:4400:46:0103:26:3423Ж: 18 - 291
24Фойгель Павел00:33:1200:02:0602:01:0500:01:3700:49:1003:27:1024М: 30 - 3912
47Мостова Наталія00:31:0300:00:5902:10:4100:01:1500:44:0303:28:0125Ж: 30 - 392
39Блохин Михаил00:37:2900:04:1201:58:3300:02:1600:50:2503:32:5526М: 30 - 3913
48Заставний Юрій00:29:2800:01:3302:14:3500:01:4200:47:0203:34:2027М: 40 - 495
12Вичев Сергей00:31:3900:02:3802:10:5900:02:1500:52:1303:39:4428М: 30 - 3914
40Zubrytskyi Andrii00:43:2100:03:3202:11:3300:02:1900:45:0303:45:4829М: 18 - 297
22Бондаренко Эдуард00:43:5000:03:3602:05:5000:02:3700:51:1703:47:1030М: 30 - 3915
44Dyak Petro00:39:5000:02:4302:12:5100:03:0800:51:1303:49:4531М: 30 - 3916
29Пелех Андрій00:43:3300:04:5702:17:0700:02:4500:46:5403:55:1632М: 30 - 3917
41Соколовський Євген00:43:3300:03:0202:25:2800:01:5800:45:2103:59:2233М: 30 - 3918
6Petrushenko Valentyna00:41:3600:03:0002:23:0300:02:4100:52:5604:03:1634Ж: 18 - 292
5Печалов Александр00:38:4500:02:1202:28:0500:02:1100:55:5504:07:0835М: 18 - 298
26Форемный Дмитрий00:31:4700:03:4202:35:0600:02:1700:55:4404:08:3636М: 30 - 3919
21Пузанов Олег00:43:0300:04:1302:46:2800:03:4300:45:4704:23:1437М: 30 - 3920
36Sholtys Oleg00:56:1900:03:1702:42:1400:00:5900:53:5504:36:4438М: 18 - 299
28Марутяк Павло00:44:58--------dnfdnfМ: 18 - 29dnf
34Koscheyev Alexander00:40:1400:01:3601:59:4700:01:33--dnfdnfМ: 40 - 49dnf
43Сердюк Евгений00:43:5600:02:5201:46:4800:02:3800:50:20dsqdsqМ: 18 - 29dsq
11Букатарь Олег----------dnsdnsМ: 50 - 59dns
17Спиваковская Виктория----------dnsdnsЖ: 18 - 29dns
18Tymkiv Mykola----------dnsdnsМ: 18 - 29dns
20Паславський Юрій----------dnsdnsМ: 30 - 39dns
23Товкач Андрей----------dnsdnsМ: 30 - 39dns
30Лозинський Роман----------dnsdnsМ: 18 - 29dns
32Совернс Джонатан----------dnsdnsМ: 40 - 49dns
Просмотреть таблицу Эстафета
Результаты
НомерНазваниеSwimT1BikeT2RunОбщее времяМесто
404Без названия_326000:21:4200:00:0601:36:5400:01:0000:31:3802:31:201
407Move or Die00:24:4400:00:0601:38:1800:01:5400:38:3502:43:372
408ЦЕНТРАЛ00:28:5700:00:0801:34:1500:01:0200:39:3402:43:563
409Слава Україні!00:28:1300:00:0701:40:1700:00:5000:37:5202:47:194
403lomi00:27:3100:00:0901:55:5500:01:0200:44:1903:08:565
401Без названия_125500:34:5900:00:0802:05:0500:00:5100:46:1003:27:136
405ULF TEAM00:42:2900:00:0902:22:0900:00:5600:48:2603:54:097
406SWOLOCHI00:22:5900:00:1102:49:5100:01:3400:46:3604:01:118
402Без названия_20317----------dnsdns
Просмотреть таблицу 1500м + 40км + 10км (PRO)
Результаты
НомерИмяSwimT1BikeT2RunОбщее времяМестоГруппаМесто в группе
112ВИТОЛИН АНТОН00:20:5800:00:2701:23:4700:00:5900:32:0702:18:181М: 30 - 391
103Костенко Сергій00:20:5900:00:4101:25:2300:00:5800:33:0402:21:052М: 18 - 291
106Марієвський Валентин00:23:0000:00:4501:31:2400:00:5900:36:1102:32:193М: 14 - 171
109Бадяк Сергій00:20:3600:00:4301:36:5200:01:0400:41:0002:40:154М: 18 - 292
111Щербина Алексей00:21:1400:00:3901:42:2500:01:1300:48:1802:53:495М: 18 - 293
105Соколова Марина00:21:1800:00:4001:48:5800:01:0200:43:3602:55:346Ж: 18 - 291
108Катерина Лисак00:22:5400:00:3901:52:5400:01:0600:46:1703:03:507Ж: 18 - 292
113Косов Георгій00:22:5000:00:3801:49:4100:01:1800:50:4103:05:088М: 18 - 294
110Братко Богдан00:25:4300:01:3701:54:5300:01:2900:42:4803:06:309М: 14 - 172
107Леонід Муравський00:25:3300:01:0001:53:4600:01:5100:45:4703:07:5710М: 50 - 591
101Бойко Кирилл----------dnsdnsМ: 18 - 29dns
102Лемешко Артем----------dnsdnsМ: 18 - 29dns
104Ігор Доненко----------dnsdnsМ: 18 - 29dns