X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » Bukovel Olympic Triathlon Cup

Bukovel Olympic Triathlon Cup

Детальна інформація про захід

Bukovel Olympic Triathlon Cup – найвисокогірніший триатлон, що відбудуться 9 вересня 2017 року на території гірськолижного курорту Буковель.
Організатор:Bukovel та Postmen
Сайт:https://bukovel.com/media/lp/sportweekends/
реєстрація:закінчено
Дата старту:09 вересень 2017
Час старту:12:00
Місто:Буковель
Де:
Спортивні змагання:
Дисципліни :1500м + 40км + 10км
Эстафета
1500м + 40км + 10км (PRO)

Bukovel Olympic Triathlon Cup – найвисокогірніший триатлон, що відбудуться 9 вересня 2017 року на території гірськолижного курорту Буковель.
Традиційно плавання пройде в кришталевому озері Молодості на дистанції 1,5км, велоетап 40 км - на трасі ‘Буковель - Яблуниця’ та біговий етап 10 км - на території курорту. Змагання будуть проведені в особистому заліку і в естафеті.

Реєструйся зі знижкою 50% до 1.04.17!

А ти готовий прийняти виклик гір?

До пакету учасника входять:
• стартовий номер учасника змагань
• медаль фінішера
• кубок (для призерів змагань)
• круті знімки від найкращих спортивних фотографів України
• подарунки від спонсорів
• питна вода, чай, печиво тощо
• чергування та обслуговування карети швидкої медичної допомоги
• традиційна Банош паті;
• неймовірна атмосфера змагань!

(пакет учасника може змінюватися в залежності від складу спонсорів змагань)

Програма змагань:
10:00 – Реєстрація учасників
11:30 – Передстартовий брифінг 
12:00 – Старт 
15:00 – Банош паті
16:00 – Нагородження

Використання гідрокостюмів за температури нижче 20°С є обов’язковим.

Номера с 1 по 200

Осінь – сезон спортивних вікендів!

Тренуйся та змагайся в Буковелі!

Слідкуйте за оновленнями!

Контакти організаторів:

[email protected]

+380505556633

Вікторія Співаковська

Результати

Переглянути таблицю 1500м + 40км + 10км
Результати
МісцеІм'яНомерSwimT1BikeT2RunЗагальний часГруппаМісце у групі
1Макаренко Артем4600:28:5500:01:0601:30:1400:01:0100:38:0402:39:20М: 18 - 291
2Pylypchyk Ihor3500:27:0300:02:0101:34:1100:01:0800:35:2202:39:45М: 18 - 292
3Сорохан Андрій2700:22:2500:01:5201:36:3000:01:1200:40:3902:42:38М: 40 - 491
4Москалик Юрій1900:26:3600:00:3901:39:1100:01:0300:37:0102:44:30М: 30 - 391
5Sergiyenko Denys4500:27:2700:01:2301:35:3800:01:3600:42:1002:48:14М: 30 - 392
6Бойко Антон1600:31:5100:01:3401:34:0000:01:1400:40:4802:49:27М: 30 - 393
7Коваленко Ярослав100:26:2400:00:5801:44:3500:01:1200:40:4402:53:53М: 30 - 394
8Крюков Александр1000:29:3300:00:4701:42:5500:01:1900:41:0002:55:34М: 18 - 293
9Kulikalov Denis400:30:2400:01:5801:39:2000:01:1300:45:0702:58:02М: 18 - 294
10Хитра Максим3800:31:4200:02:5901:44:4200:01:4300:40:3803:01:44М: 30 - 395
11Драган Віталій3100:33:2700:01:4201:43:3900:01:2300:41:3803:01:49М: 30 - 396
12Мелещенко Дмитро300:32:4500:01:2101:42:4000:01:1600:44:1103:02:13М: 30 - 397
13Гончарук Виктор2500:32:2300:01:5501:40:5400:01:4800:45:2303:02:23М: 30 - 398
14Волощук Ярослав200:31:5500:00:5301:45:2000:01:3100:43:2403:03:03М: 30 - 399
15Polguy Artur1400:30:4300:01:4701:49:4900:01:2200:46:5103:10:32М: 30 - 3910
16Радько Роман4200:33:4000:02:3701:50:0700:02:0300:42:4103:11:08М: 40 - 492
17Мацупко Наталья3300:22:2700:01:0802:00:5700:01:5400:45:3403:12:00Ж: 30 - 391
18Сманцеров Микола800:27:5700:01:2501:54:4300:01:4400:50:0503:15:54М: 40 - 493
19Беспалько Дмитрий3700:31:5200:01:4801:52:5000:01:5000:48:2203:16:42М: 40 - 494
20Кудравец Сергей1500:29:0200:01:2501:54:4500:01:2400:51:1803:17:54М: 30 - 3911
21Омельяненко Ярослав900:29:1500:01:0901:59:1900:01:2800:48:5003:20:01М: 18 - 295
22Павлишин Нестор1300:32:1700:02:4802:00:2000:02:3700:47:4103:25:43М: 18 - 296
23Постникова Дарина700:32:5900:01:2502:04:2500:01:4400:46:0103:26:34Ж: 18 - 291
24Фойгель Павел2400:33:1200:02:0602:01:0500:01:3700:49:1003:27:10М: 30 - 3912
25Мостова Наталія4700:31:0300:00:5902:10:4100:01:1500:44:0303:28:01Ж: 30 - 392
26Блохин Михаил3900:37:2900:04:1201:58:3300:02:1600:50:2503:32:55М: 30 - 3913
27Заставний Юрій4800:29:2800:01:3302:14:3500:01:4200:47:0203:34:20М: 40 - 495
28Вичев Сергей1200:31:3900:02:3802:10:5900:02:1500:52:1303:39:44М: 30 - 3914
29Zubrytskyi Andrii4000:43:2100:03:3202:11:3300:02:1900:45:0303:45:48М: 18 - 297
30Бондаренко Эдуард2200:43:5000:03:3602:05:5000:02:3700:51:1703:47:10М: 30 - 3915
31Dyak Petro4400:39:5000:02:4302:12:5100:03:0800:51:1303:49:45М: 30 - 3916
32Пелех Андрій2900:43:3300:04:5702:17:0700:02:4500:46:5403:55:16М: 30 - 3917
33Соколовський Євген4100:43:3300:03:0202:25:2800:01:5800:45:2103:59:22М: 30 - 3918
34Petrushenko Valentyna600:41:3600:03:0002:23:0300:02:4100:52:5604:03:16Ж: 18 - 292
35Печалов Александр500:38:4500:02:1202:28:0500:02:1100:55:5504:07:08М: 18 - 298
36Форемный Дмитрий2600:31:4700:03:4202:35:0600:02:1700:55:4404:08:36М: 30 - 3919
37Пузанов Олег2100:43:0300:04:1302:46:2800:03:4300:45:4704:23:14М: 30 - 3920
38Sholtys Oleg3600:56:1900:03:1702:42:1400:00:5900:53:5504:36:44М: 18 - 299
dnfМарутяк Павло2800:44:58--------dnfМ: 18 - 29dnf
dnfKoscheyev Alexander3400:40:1400:01:3601:59:4700:01:33--dnfМ: 40 - 49dnf
dsqСердюк Евгений4300:43:5600:02:5201:46:4800:02:3800:50:20dsqМ: 18 - 29dsq
dnsБукатарь Олег11----------dnsМ: 50 - 59dns
dnsСпиваковская Виктория17----------dnsЖ: 18 - 29dns
dnsTymkiv Mykola18----------dnsМ: 18 - 29dns
dnsПаславський Юрій20----------dnsМ: 30 - 39dns
dnsТовкач Андрей23----------dnsМ: 30 - 39dns
dnsЛозинський Роман30----------dnsМ: 18 - 29dns
dnsСовернс Джонатан32----------dnsМ: 40 - 49dns
Переглянути таблицю Эстафета
Результати
МісцеНазваНомерSwimT1BikeT2RunЗагальний час
1Без названия_326040400:21:4200:00:0601:36:5400:01:0000:31:3802:31:20
2Move or Die40700:24:4400:00:0601:38:1800:01:5400:38:3502:43:37
3ЦЕНТРАЛ40800:28:5700:00:0801:34:1500:01:0200:39:3402:43:56
4Слава Україні!40900:28:1300:00:0701:40:1700:00:5000:37:5202:47:19
5lomi40300:27:3100:00:0901:55:5500:01:0200:44:1903:08:56
6Без названия_125540100:34:5900:00:0802:05:0500:00:5100:46:1003:27:13
7ULF TEAM40500:42:2900:00:0902:22:0900:00:5600:48:2603:54:09
8SWOLOCHI40600:22:5900:00:1102:49:5100:01:3400:46:3604:01:11
dnsБез названия_20317402----------dns
Переглянути таблицю 1500м + 40км + 10км (PRO)
Результати
МісцеІм'яНомерSwimT1BikeT2RunЗагальний часГруппаМісце у групі
1ВИТОЛИН АНТОН11200:20:5800:00:2701:23:4700:00:5900:32:0702:18:18М: 30 - 391
2Костенко Сергій10300:20:5900:00:4101:25:2300:00:5800:33:0402:21:05М: 18 - 291
3Марієвський Валентин10600:23:0000:00:4501:31:2400:00:5900:36:1102:32:19М: 14 - 171
4Бадяк Сергій10900:20:3600:00:4301:36:5200:01:0400:41:0002:40:15М: 18 - 292
5Щербина Алексей11100:21:1400:00:3901:42:2500:01:1300:48:1802:53:49М: 18 - 293
6Соколова Марина10500:21:1800:00:4001:48:5800:01:0200:43:3602:55:34Ж: 18 - 291
7Катерина Лисак10800:22:5400:00:3901:52:5400:01:0600:46:1703:03:50Ж: 18 - 292
8Косов Георгій11300:22:5000:00:3801:49:4100:01:1800:50:4103:05:08М: 18 - 294
9Братко Богдан11000:25:4300:01:3701:54:5300:01:2900:42:4803:06:30М: 14 - 172
10Леонід Муравський10700:25:3300:01:0001:53:4600:01:5100:45:4703:07:57М: 50 - 591
dnsБойко Кирилл101----------dnsМ: 18 - 29dns
dnsЛемешко Артем102----------dnsМ: 18 - 29dns
dnsІгор Доненко104----------dnsМ: 18 - 29dns