X

Кабінет учасника

Партнери

Головна » Результаты » ARKOMEN VERTICAL RUN KYIV

ARKOMEN VERTICAL RUN KYIV

Детальна інформація про захід

ARKOMEN VERTICAL RUN KYIV – це забіг вгору по сходах, який відбудеться 22 липня 2017 року в Києві, та складатиметься із трьох дистанцій різних по довжині та складності. Забіги будуть проведені по сходах знизу вверх до пам’ятника Магдебурзькому праву на дніпровських схилах.
Організатор:Postmen
Сайт:
реєстрація:закінчено
Дата старту:22 July 2017
Час старту:17:00
Місто:Київ
Де:пам’ятник Магдебурзькому праву
Спортивні змагання:
Дисципліни :ANTI-IRRITATION RUN
SENSITIVE RUN
COOL RUN

ARKOMEN VERTICAL RUN KYIV – це забіг вгору по сходах, який відбудеться 22 липня 2017 року в Києві, та складатиметься із трьох дистанцій різних по довжині та складності. Забіги будуть проведені по сходах знизу вверх до пам'ятника Магдебурзькому праву на дніпровських схилах.

ARKOMEN VERTICAL RUN KYIV організований Bukovel Sport Weekends та Postmen, у рамках підготовки до Bukovel Vertical Run, який прокачає ваші уміння забігання вгору.

Вартість реєстрації 50 грн.

Змагання відбудуться у таких дисциплінах:

1. COOL RUN – забіг для самих витривалих та відчайдушних, довжиною у 2 години. Переможцем стане той, хто забіжить наверх найбільшу кількість разів за 2 години.

2. SENSITIVE RUN – забіг середньої складності, довжиною у 570 м та набором висоти 140 м. Дорівнює двом забіганням вгору, одним спуском вниз та подоланням 792 сходинок. Після першого забігання учасники повинні спуститись вниз для початку другого забігання. Фініш наверху після другого забігання без спуску униз.

3. ANTI-IRRITATION RUN – це забіг для початківців, довжиною у 190 м та набором висоти 70 м. Це одне забігання вгору і 264 сходинки.

Кожен учасник отримає фірмову футболку та засіб для гоління від ультраспонсору ARKOMEN, а кожен фінішер – круту медаль!

Переможці отримають подарунки від ультраспонсору ARKOMEN та Saucony. Нагородження відбудеться в абсолюті на кожній із дистанцій серед чоловіків та жінок.

Загальні правила:

- Для участі спортсмену необхідно мати або медичну довідку про задовільний стан здоров’я або страховку від нещасних випадків дійсну в день старту.
- За штовхання, нечемне ставлення до інших учасників та розкидання сміття в місці проведення змагань – дискваліфікація.

Розклад змагань:

16:00 – реєстрація учасників

17:00 – старт дистанції ANTI-IRRITATION RUN

17:15 – старт дистанції SENSINTIVE RUN

17:30 – старт дистанції COOL RUN

20:00 – урочисте нагородження переможців змагань

Призова сітка:

COOL RUN

1 місце – сертифікат на кросівки Saucony

2 місце – сертифікат на футболку Saucony

3 місце – сертифікат на аксесуар Saucony

SENSITIVE RUN

1 місце – сертифікат Saucony 1000 грн

2 місце – сертифікат Saucony 500 грн

3 місце – сертифікат Saucony 200 грн

ANTI-IRRITATION RUN

1 місце – кепка Saucony

2 місце – пляшка Saucony

3 місце – сертифікат Saucony 200 грн

Контакти організаторів

+380505556633

[email protected]

Результати

Переглянути таблицю ANTI-IRRITATION RUN
Результати
МісцеІм'яНомерОбщее времяЗагальний часГруппаМісце у групі
1Волошин Віталій2900:00:48МУЖ1
2Fedosenko Andrii1100:00:50МУЖ2
3Коршак Аскольд10900:00:55МУЖ3
4Бурденюк Руслан1800:00:55МУЖ4
5Косолапов Георгий3400:00:56МУЖ5
6Ивженко Андрей102500:00:56МУЖ6
7Михайленко Сергей1500:00:56МУЖ7
8Кострицький Юрій10100:00:59МУЖ8
9Ковалев Владимир1600:01:00МУЖ9
10Малий Юрій1000:01:02МУЖ10
11Пархоменко Александра2700:01:04ЖЕН1
12Корзаченко Іван102600:01:07МУЖ11
13Sukhomlynov Dmytro1300:01:08МУЖ12
14Лукьянчук Руслан2100:01:08МУЖ13
15Медынский Евгений500:01:08МУЖ14
16Позняк Володимир10700:01:10МУЖ15
17Руденко Петро10500:01:11МУЖ16
18Дудінський Андрій10300:01:11МУЖ17
19Захарченко Михайло10200:01:14МУЖ18
20Ермак Владимир2200:01:17МУЖ19
21Нисковский Анатолий600:01:19МУЖ20
22Малий Роман1700:01:22МУЖ21
23Якименко Владимир10400:01:25МУЖ22
24Ли Рома200:01:27МУЖ23
25Степанюк Светлана2600:01:29ЖЕН2
26Розгонюк Вячеслав 2500:01:29МУЖ24
27Затинацька Олена11000:01:30ЖЕН3
288 Участник102800:01:32ЖЕН4
29Алымова Юлия1200:01:33ЖЕН5
30Буряк Людмила2400:01:34ЖЕН6
31Якубович Аня3000:01:36ЖЕН7
32Коршак Юлия10800:01:40ЖЕН8
33Качур Максим800:01:45МУЖ25
34Оне Ольга-Валентина700:01:46ЖЕН9
35Бобрышева Катерина400:01:48ЖЕН10
36Сомова [email protected]3200:01:50ЖЕН11
37Охрименко Татьяна10600:01:52ЖЕН12
38Павленко Анна2300:01:53ЖЕН13
39Buzdygan Julia2000:02:09ЖЕН14
40Скрипка Оксана1900:02:16ЖЕН15
4110 Участник103000:03:06МУЖ26
Переглянути таблицю SENSITIVE RUN
Результати
МісцеІм'яНомерКруг 1Круг 2Загальний часГруппаМісце у групі
1Беца Василий102200:00:4900:02:1700:03:26МУЖ1
2Кобець Сергій 25800:00:5000:02:2000:03:30МУЖ2
3Спивак [email protected]21900:00:4700:02:2600:03:33МУЖ3
4Сотніченко Леонід24000:01:1400:02:1600:03:50МУЖ4
5Харченко Дмитро 26700:00:5700:02:3600:03:53МУЖ5
6Гуменюк Иван26900:01:0400:02:3400:03:58МУЖ6
7Сергей Якимчук30500:01:0800:02:3200:04:00МУЖ7
8Морозов Андрей24400:01:1300:02:3000:04:03МУЖ8
9Шаматайло Тарас30800:01:0800:02:4300:04:11МУЖ9
10Verhun Artem20600:01:1500:02:4000:04:15МУЖ10
11Янгичер Сергей24700:01:1300:02:4400:04:17МУЖ11
12Lyba Aleksandr26400:01:2000:02:4300:04:23МУЖ12
13Трофимов Антон23000:01:1900:02:4400:04:23МУЖ13
14Шахворост Андрей31100:01:1700:02:4900:04:26МУЖ14
15Tymoshchuk Mariia25200:01:0800:02:5800:04:26ЖЕН1
16Leoshko Georgii20200:01:1900:02:4700:04:26МУЖ15
17Leoshko Ilya21500:01:1900:02:4800:04:27МУЖ16
18Дейнеко Віталій31000:01:1400:02:5400:04:28МУЖ17
19Miatka Illia25600:01:1300:02:5600:04:29МУЖ18
20Волошин Віталій22200:01:1300:02:5700:04:30МУЖ19
21Гребенюк Олександр30400:01:1700:02:5300:04:30МУЖ20
22Щербак Євгеній24500:01:1300:02:5800:04:31МУЖ21
23KULIKALOV DENYS21800:01:3100:02:4100:04:32МУЖ22
24Косолапов Андрей30600:01:1600:02:5600:04:32МУЖ23
25Литвиненко Роман22400:01:2200:02:5400:04:36МУЖ24
26Avetysian Karen20800:01:1700:02:5900:04:36МУЖ25
27Марциновский Артур23800:01:1100:03:0600:04:37МУЖ26
28Бортман Ростислав22800:01:1800:03:0400:04:42МУЖ27
29Goncharuk Ruslan20100:01:1800:03:0500:04:43МУЖ28
30Приходько Павел102900:01:1000:03:1300:04:43МУЖ29
31Козій Максим23400:01:2600:03:0200:04:48МУЖ30
32Шугалия Николай24300:01:1200:03:1900:04:51МУЖ31
33Заїка Сергій31200:01:1800:03:1300:04:51МУЖ32
34Шапран Тарас26200:01:2200:03:1000:04:52МУЖ33
35Мельниченко Сергій102300:01:1400:03:2400:04:58МУЖ34
36Недоруба Александр24200:01:3300:03:0500:04:58МУЖ35
37Копашинский Александр25900:01:1900:03:2500:05:04МУЖ36
38Нисковский Анатолий22500:01:2300:03:2200:05:05МУЖ37
39Усенко Олександр23200:01:2200:03:2500:05:07МУЖ38
40Ващенко Роман21400:01:1800:03:2900:05:07МУЖ39
41Чепак Андрей 23900:01:2600:03:2100:05:07МУЖ40
42Шкварко Костянтин22300:01:2900:03:2100:05:10МУЖ41
43Гребенюк Андрій24100:01:2300:03:2800:05:11МУЖ42
44Чуяшов Владимир21100:01:2300:03:2900:05:12МУЖ43
45Шевченко Владимир26300:01:2700:03:2700:05:14МУЖ44
46Ольшевский Игорь22000:01:2200:03:3600:05:18МУЖ45
47Черкис Максим22100:01:2200:03:3600:05:18МУЖ46
48Єрко Станіслав20400:01:2500:03:3300:05:18МУЖ47
49Левченко Дмитрий23100:01:1900:03:4100:05:20МУЖ48
50Косянчук Владислав27000:01:2100:03:4400:05:25МУЖ49
51Прутян Евгений23500:01:3500:03:3000:05:25МУЖ50
52Логвин Кирилл25000:01:3100:03:3800:05:29МУЖ51
53Белецкий Сергей102400:01:2200:03:4700:05:29МУЖ52
54Иванко Виктория22900:01:3200:03:3700:05:29ЖЕН2
55Євсюков Сергій30900:01:3600:03:3400:05:30МУЖ53
56Черненко Виктор25100:01:2000:03:5100:05:31МУЖ54
57Котов Тимур31500:01:2900:03:4200:05:31МУЖ55
58Серик Олег25700:01:2800:03:4300:05:31МУЖ56
59Shelest Anastazja20300:01:3700:03:4000:05:37ЖЕН3
60Войтенко Сергей30300:01:3300:03:4500:05:38МУЖ57
61Чудаков Сергій23700:01:4000:03:3900:05:39МУЖ58
62Печалов Александр21300:01:3700:03:4300:05:40МУЖ59
63Lakhonina Kateryna22600:01:4100:03:3900:05:40ЖЕН4
64Харчик Валерия22700:01:4200:03:3800:05:40ЖЕН5
65Юрловський Олексій30100:01:2800:04:0100:05:49МУЖ60
66Павлович Владислав31300:01:2700:04:0900:05:56МУЖ61
67Беликов Александр25500:01:3300:04:0700:06:00МУЖ62
68Пурик Игорь21000:01:3800:04:0200:06:00МУЖ63
69Єрко Вадим30200:01:3400:04:0600:06:00МУЖ64
70Рачинская Анастасия27200:01:4600:03:5500:06:01ЖЕН6
71Blanutsa Andrii24900:01:5100:03:5000:06:01МУЖ65
72Ющенко Елена24800:01:5800:03:5100:06:09ЖЕН7
73Черненький Роман24600:01:3800:04:2600:06:24МУЖ66
74Черкашина Катерина21700:01:4500:04:2300:06:28ЖЕН8
75Nasiedkin Oleksii26800:02:1600:04:1100:06:47МУЖ67
76Nasiedkina Kateryna27100:02:1600:04:1100:06:47ЖЕН9
77Рудь Татьяна 21600:02:0400:04:2400:06:48ЖЕН10
78Довгань Александр102700:02:1200:04:2000:06:52МУЖ68
79Черненко Татьяна25300:01:5800:04:3600:06:54ЖЕН11
80Бурлака Марія26000:02:0300:04:3700:07:00ЖЕН12
81Майданюк Лариса20700:02:0600:04:4300:07:09ЖЕН13
82Ліварська Наталія20900:02:0700:04:4200:07:09ЖЕН14
83Березанська Евеліна30700:02:0600:04:4900:07:15ЖЕН15
84Бабенко Дмитрий26600:02:0500:04:5100:07:16МУЖ69
85Kudinov Kirill21200:02:2000:04:4900:07:29МУЖ70

Протоколи

Результати ANTI-IRRITATION RUN ANTI-IRRITATION RUN

Результати SENSITIVE RUN SENSITIVE RUN

Результати COOL RUN COOL RUN