X

Кабінет учасника

Партнери

Головна »  Про нас

Про нас

 • «Ukraine Sport Events» надає можливість заощадити час на реєстрацію на будь-які види спортивних заходів. Ми пропонуємо: поділ на групи, в тому числі і вікові; генерацію ваучера учасника для отримання стартового номера і багато іншого.

  Учасники «Ukraine Sport Events» мають можливість реєструватися в режимі online як через Приват24, так і за допомогою платіжних карт VISA / MasterCard.

  Крім миттєвого формування фінішних протоколів, система «Ukraine Sport Events» забезпечує вільним доступом до результатів змагань в онлайн-режимі, що також дозволить завантажити електронний диплом з особистим результатом після закінчення змагань.

  Результати змагань учасники автоматично отримують SMS-повідомленням або листом на електронну пошту.

  «Ukraine Sport Events» береться за виготовлення персоналізованих стартових номерів будь-якого формату відповідно до ваших вподобань.

  Команда наших фахівців завжди готова запропонувати вам інформаційну підтримку і проконсультувати з усіх технічних питань під час проведення заходу.

  З «Ukraine Sport Events» ви зможете постійно залишатися на зв'язку з учасниками заходів, щоб проінформувати їх про важливі зміни в організації.

  Спільно з організацією спортивних заходів «Ukraine Sport Events» ви отримаєте масу позитивних відгуків і задоволених учасників змагань.

   

  Наші клієнти